Реклама на транспорті в Сімферополі

Реклама на транспорті в Сімферополі
Реклама на транспорті в Сімферополі2017-01-07T17:41:28+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті в Сімферополі, як правило, замикає розміщення всеукраїнських програм «великої сімки» міст України, незважаючи на те, що населення міста близько 400 тис. осіб.

  Сімферополь і реклама на транспорті вже давно нероздільні поняття. Столицю Криму, в якій проживає велика кількість національностей України, Сімферополь прикрашає не тільки зовнішня статична реклама, але і в першу чергу реклама на транспорті.

  Перша реклама на транспорті, яка почала з’являтися в Сімферополі виготовлялася фахівцями PRIISK GROUP ще в 1991 році, в рамках брендингу корпоративного транспорту наших клієнтів, чий рухомий склад, крім Сімферополя оформлявся рекламою на транспорті в ряді міст України.

  Вже в 1993 році рекламна галузь реклами на транспорті в Сімферополі набула більш активний розвиток завдяки сімферопольським рекламодавцям, які розміщували рекламу на своєму корпоративному транспорті. (Читайте детально див. фото робіт у розділі «Реклама на корпоративному транспорті»).

  Перші всеукраїнські масштабні рекламні компанії в рамках десятків міст країни PRIISK GROUP почав проводити на початку «дев’яностих», тоді на відомому для всіх транспортному носії автофургони, типу «Продукти». Ці машини тоді централізовано розвозили молочну, хлібну, лікеро-горілчану та іншу продукцію торгової мережі Сімферополя. В рамках розміщення всеукраїнської програми по рекламі на транспорті, на цих носіях р. в Сімферополі було виготовлено кілька десятків одиниць такого транспорту (типу Газон), з пофарбованим у червоний колір бортом, з рекламою ТМ West. Реклама тютюнової марки на такому транспорті відпрацювала річним прокатом всі основні райони столиці АР Крим – Сімферополя, такі як Київський, Центральний, Залізничний, Воронцовка, Гагарінський, Заміський, район Залеської та ін.

  У 1994-1996 рр.., коли PRIISK GROUP формував ринок реклами на транспорті в Україні і в Сімферополі на такому носії, як маршрутний автобус, який почав з’являтися в сімферопольських таксопарках, була розміщена реклама на десятки таких «маршруток» (тоді ще типу Газель), ТМ Lipton, Timotei, Shandy, Galla, Onlyyou. Красномовним показником ефективності роботи групи компаній PRIISK було те, що реклама на транспорті по торговим маркам Onlyyou, Shandy, Galla, була здійснена на 500 одиницях транспорту в 45 містах України за 28 днів (!). І зроблено це було не тільки в Сімферополі, але і в містах країни за прямими господарськими договорами з автовласниками транспорту, своїми виконавцями-поклейщиками і матеріалами, віддрукованими на своєму обладнанні.

  Такої стратегії проведення всеукраїнських програм PRIISK дотримується і зараз, виключаючи посередників і економлячи гроші клієнта – рекламодавця.
  Якщо до цього додати, що зараз наша компанія імпортує самоклеючі вінілові плівки (СВП) різних виробників, щоб продавати у вільній торгівлі і застосовувати по закупівельній вартості виготовлення реклами на транспорті в Сімферополі та інших містах для наших клієнтів, то проглядається повний цикл робіт, матеріалів, устаткування, що веде до зниження собівартості і високої конкурентності підприємства.
  Зовсім не дивно, що при проведенні офіційних тендерів наші показники ціни, якості та гарантій частіше виявляються краще, ніж пропозиції локальних підрядників, які розміщують рекламу на транспорті в Сімферополі і АР Крим.

  З передових, сучасних медійних форматів реклами на транспорті в Сімферополі на громадському транспорті, в першу чергу треба виділити «маршрутки», маршрутні автобуси, які перевершують показники муніципальних носіїв (тролейбус, трамвай, автобус). Співвідношення усередненого виходу на місяць у маршруток до муніципальних засобів 29-30 днів проти 19-20 днів на місяць у тролейбусів і трамваїв. Якщо прийняти до уваги високу «оборотність» на маршруті, то при розміщенні реклами на транспорті, такому, як «маршрутки» можна очікувати трохи більшого ефекту за показниками впізнаваності товару (послуги), збільшення продажів. Читайте докладно про це носії реклами в Сімферополі розділ «Реклама на маршрутному автобусі», а також про переваги рухомий реклами над статичною на банері справа «Ефективність реклами на транспорті в цифрах».

  Не можна стверджувати, що реклама на транспорті в Сімферополі та містах АР Крим на муніципальному тролейбусі, трамваї не ефективна. Важко переоцінити можливості муніципальних носіїв реклами на транспорті на ділянках, де широкі вулиці і проспекти Сімферополя. Зокрема реклама на транспорті (тролейбусах) на трасі Сімферополь-Ялта в сезонний сплеск туристичної активності напевно має певний успіх. Комбінування тролейбуса на «трасі» Сімферополь-Ялта і там же маршрутного автобуса з покриттям міст ПБК, носить хоч і сезонний, але цільової посил реклами, розміщеної на цьому транспорті. Читайте докладно про цих носіях реклами в розділах «Реклама на тролейбусах», «Реклама на трамваях», «Реклама на автобусах».
  З 1991 року PRIISK GROUP забрендировал понад 40 тис. одиниць транспорту з рекламою в 52 містах України.

  Крім реклами на транспорті в Сімферополі та містах кримського півострова, включаючи всі обласні і районні центри України, PRIISK GROUP також працює на інших транспортних носіях реклами. Реклама на легкових таксі, кораблях, канатних дорогах (розміщення реклами ТМ Lipton на кораблях та ТМ «Оболонь» на канатній дорозі в Ялті і Ай-Петрі). Оформлення приватних літаків тонке і скрупульозна справа підвладне тільки цим рукам майстра.
  Оформлення вітрин, брендування рекламою холодильного обладнання, точок продажів малих архітектурних форм (МАФ), реклама в інтер’єрі від підлогової графіки в мережевих супермаркетах, закінчуючи виготовленням тентових конструкцій «надувних» ігрових гірок з PVH і пошиття автотента з елементами реклами. Усе в рамках однієї компанії (Докладно про це читайте і див. фото у розділі «Зовнішня реклама» та у відповідних розділах).

  Розділ AVTO DRESS CODE (ADC) ознайомить Вас з можливостями нашої компанії виходять за площину реклами на транспорті в Сімферополі. Затягування повна або часткова авто (CAR WRAPPING) плівками CARBON і чорними та кольоровими плівками від офіційного дистриб’ютора комерційної графіки ЗМ в Україні.
  Докладно про рекламу на транспорті у Сімферополі та в інших містах України читайте в розділі «Реклама на транспорті».

  Про всі можливості PRIISK GROUP для Вашої уваги – основний розділ, на «головній сторінці сайту.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость