Автоплівки. Обклеювання автомобіля плівкою

Автоплівки. Обклеювання автомобіля плівкою
Автоплівки. Обклеювання автомобіля плівкою2021-04-06T16:04:43+02:00

Тюнінг авто. Обклеювання авто пленой

Одним із найбільш сучасних, якісних і простих засобів прикрасити свій автомобіль, надати йому оригінальний вигляд і в той же час захистити поверхню від будь-яких зовнішніх пошкоджень є обклеювання плівкою. Часто компанії, які мають корпоративні машини, вибирають саме такий варіант просування бренду, реклами своїх товарів чи послуг, сповіщення споживачів про акції або розпродажі.

Поклейка плівки на автомобіль — процес, що дає можливість змінити зовнішній вигляд транспортного засобу без фарбування. Для цієї мети використовується еластичний і міцний матеріал, який може міцно прилягати навіть до рельєфних, нерівних поверхонь. Додатково є можливість замовити спеціальне антигравійне покриття, здатне надійно захистити машину від подряпин та інших дефектів від каміння, пилу.

Основні переваги

Плівка на авто — універсальний спосіб стайлінгу, який можна обирати, навіть коли немає мети використовувати транспортний засіб для реклами чи просування бренду. Це поширений різновид декоративного покриття, який автовласники часто обирають для тюнінгу. Якщо хочеться покращити чи оновити своє авто, зробити його більш привабливим і оригінальним, варто обрати обклеювання. Цей тип оздоблення підходить як для легкових, так і для вантажних машин.

Плівка для автомобіля має кілька важливих переваг:

  • доступна ціна. Такий варіант декорування виходить завжди набагато дешевше, ніж фарбування, навіть часткове;
  • простота використання. За бажанням покриття можна без проблем прибрати і замінити на нове;
  • швидкість. Поклейка займає набагато менше часу, ніж фарбування;
  • привабливий вигляд. Таким чином можна не просто прикрасити авто, а замаскувати тріщини, подряпини, інші видимі дефекти.

Плівка є універсальним матеріалом і пропонується в широкому асортименті. Можна обирати варіанти, які відрізняються за товщиною, формою, кольором. Використовуються різні матеріали для нанесення клейового шару, що надають покриттю тих чи інших характеристик.

Обклеїти автомобіль у Києві за доступними цінами можна в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий комплекс послуг зі стайлінгу транспортних засобів і надаємо можливість обирати різні за властивостями й естетичністю плівки. Працюємо з машинами різних марок і виробників.

Різновиди матеріалу

Для обклеювання авто застосовуються такі типи плівки:

  • глянцева. Виглядає дуже красиво на поверхні будь-якої машини, надає їй оновленого вигляду, ніби вона щойно приїхала з салону;
  • текстурна. Це покриття, що імітує різні матеріали — наприклад, натуральну шкіру, метал або хром;
  • карбонова. Її замовляють тоді, коли хочеться не просто приховати видимі дефекти, а надати машині більш стильного, сучасного вигляду. Ціна такої послуги зазвичай дорожча, ніж якщо обирати інші типи матеріалу, але результат перевищує усі очікування;
  • камуфляжна. Таке забарвлення дуже популярне тоді, коли треба замаскувати автомобіль. Наприклад, поклейку таким чином замовляють, збираючись на риболовлю, полювання чи готуючи транспортний засіб до спортивних змагань;
  • «хамелеон». Таке покриття змінює забарвлення після впливу води або за зміни температури.

Вінілова автомобільна плівка може наноситись на усю поверхню транспортного засобу або лише на його окремі частини, на кшталт капоту, фар, дверей. Часто це унікальне дизайнерське рішення, за допомогою якого можна реалізувати найбільш оригінальні ідеї оформлення. Деякі замовники обирають не просто однотонне покриття, а з малюнком чи орнаментом. Таке рішення виглядає дуже дорого і вирізняє машину серед інших.

Засоби для друку

Якщо мета оклеювання — не просто привернення уваги до транспортного засобу, а його брендування, тоді на матеріал завжди наноситься текст, зображення, логотип компанії-замовника. Для цього використовують різні чорнила. Найбільш поширеними є сольвентні чи екосольвентні, УФ-закріплювані та латексні.

Перший варіант — найменш бажаний з усіх. Якщо у складі чорнил є сольвент, тоді він може впливати на властивості клею, нанесеного на внутрішній бік матеріалу. Тоді плівка може прилипати нерівномірно, а її поверхня вкривається непривабливими пухирцями. Також підвищується ризик швидкого відшаровування, особливо під прямими сонячними променями. Якщо ламінувати відбитки без довгої витримки, вони можуть пузиритися і виглядати каламутно.

УФ-закріплювані чорнила робляться дуже крихкими під прямими сонячними променями. Їх найкраще використовувати для зовнішньої реклами, але треба бути обережним під час використання на транспорті — чорнила можуть потріскатися. Також це чудовий варіант, коли замовляють віконну графіку.

Для стайлінгу автомобіля найкращими вважаються латексні чорнила. У таких принтерах зазвичай працює кілька вентиляторів, а також використовуються дуже потужні нагрівачі для швидкого затвердіння. Так, відбитки просихають відразу після нанесення — для порівняння, при використанні сольвентних чорнил потрібно почекати мінімум 48 годин.

Як виконується підготовка поверхні

Перед обклеюванням треба приділити вдосталь уваги самій машині і підготовчому етапу. Від того, наскільки якісно та ефективно він проведений, залежать привабливість і довговічність покриття. На поверхні автомобіля завжди накопичується пил, присутні залишки нафтопродуктів, парафіну та інших речовин, здатних зіпсувати навіть дуже оригінальну та привабливу графіку.

Тому перед поклейкою потрібно ретельно очистити ті частини, що будуть декоруватися. Варто гарно вимити транспортний засіб, а не просто почистити його, навіть обробки воском буде недостатньо для якісного результату. Найкраще видаляти забруднення за допомогою ізопропилового спирту. Це ідеальний миючий засіб, який чудово очищає і швидко випаровується.

Плівка може наклеюватись на суху або попередньо зволожену поверхню. При першому способі процес проходить швидше, але через пил та потрапляння повітря часто проходить зі складнощами. Такий варіант більше підходить для невеликих наклейок. Якщо замовлення передбачає стайлінг широкої площі, тоді краще обрати попереднє зволоження поверхні рідиною.