Рекламні та світлові вивіски

Рекламні та світлові вивіски
Рекламні та світлові вивіски2021-04-07T13:38:44+02:00

Зовнішня вивіска являє собою візуальний знак, який містить інформацію про назву компанії чи підприємства, її послуги, товари, види діяльності, графік роботи й контактні дані. В одній такій конструкції можуть бути присутні усі або частина цих елементів. Зазвичай її розташовують безпосередньо поруч з об’єктом, про який вона повідомляє, – на фасаді будівлі, над входом, в інтер’єрі.

Зовнішні вивіски здебільшого використовують для інформування про магазини, де продаються товари, про кабінети чи офіси конкретних спеціалістів, які надають послуги. Головна задача такої конструкції – донести до споживача необхідну для подальшого звернення інформацію. Виріб часто застосовується не лише як інформаційний, а і як рекламний інструмент, адже за умови влучного текстового повідомлення, зображення він привертає увагу цільової аудиторії.

Елементи оформлення

Коли представник компанії звертається до нас із метою замовити зовнішні вивіски для одночасного інформування споживачів і реклами своїх товарів чи послуг, ми пропонуємо різні варіанти для створення привабливого виробу. Для виготовлення вивісок використовуються:

  1. Таблиці. Найпростіший варіант. Таблички бувають плоскими, об’ємними, подвійними, у профілі, із зовнішнім підсвічуванням або без нього. У Києві замовити такі конструкції найкраще у нас, адже ми робимо їх привабливими й пропонуємо завжди доступні ціни.
  2. Літери. Тут також вибір дуже широкий. Їх розміщують на каркасах, підкладках, виготовляють об’ємними, з 3D-ефектом, монтують освітлення тощо.
  3. Короби. Найбільш поширений і логічний варіант – лайтбокси. Це світлові конструкції з непрозорого матеріалу із вмонтованими всередині світильниками. З лицьового боку їх закривають акриловим матовим склом і наносять рекламно-інформаційні зображення.

Широко поширена також реклама без підсвічування. Потреба в ньому є не завжди. Наприклад, для державних структур (на кшталт шкіл, лікарень, бібліотек) достатньо найпростіших варіантів вивісок і великих літер, розташованих над входом. Не потребують освітлення маленькі магазини чи кіоски, які знаходяться в спальному районі, дворах житлових будинків.

Вивіски без освітлення виконують більшою мірою інформаційну, ніж рекламну функцію. Їх зазвичай використовують для сповіщення й навігації, аби відвідувач точно знав, куди треба йти. Для таких цілей найкраще підходять плоскі або об’ємні літери, таблички, короби з накладними елементами.

Вивіски з освітленням

Усі варіанти, перераховані вище, можна зробити привабливішими й помітнішими здалека. Для цього достатньо замовити світлові літери чи таблички – тобто такі, у конструкцію яких вмонтовані світильники. Здебільшого для такої мети використовують світлодіодні прилади. Вони забезпечують якісне освітлення, не мерехтять і довго не потребують заміни.

Світлове оформлення зазвичай потрібне для реклами великих магазинів, офісів чи кабінетів, які надають конкретні послуги. Знаки з освітленням виглядають привабливіше, ніж звичайні варіанти. Вони цікаві, відповідають сучасним тенденціям, дуже яскраві й красиві. За їх допомогою залучають нових відвідувачів, стимулюють зробити покупку, звернутися саме до конкретної компанії.

Підсвічування буває внутрішнім або типу контражур. У першому випадку джерело світла знаходиться всередині конструкції. Для такої мети підходять світлові літери, лайтбокси, короби із врізаними, вбудованими, накладними елементами. Контражур – це коли світлодіоди знаходяться на задній частині таблиці. Можна комбінувати різні варіанти, вмонтовувати освітлення й там, де спочатку воно не було передбачене.

Invalid WP Real Media Library ID encountered.

НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ БІЛЬШЕ 700 КОМПАНІЙ