Публічна оферта

Публічна оферта
Публічна оферта2021-03-09T13:26:42+02:00

Перед початком співпраці рекомендуємо ознайомитися з правилами та умовами використання сайту, а також корпоративними гарантіями. Усю необхідну інформацію ви знайдете в цьому документі. У разі незгоди з тими чи іншими пунктами, умовами та правилами краще закрити вебресурс, щоб уникнути не зовсім підхожої співпраці. PRIISK GROUP не несе відповідальності за збитки, пов’язані з використанням нашого корпоративного сайту, серед них:

 • каральні;
 • компенсаційні;
 • непрямі;
 • спеціальні;
 • випадкові;
 • непрямі.

Ми не несемо відповідальності за інформацію, представлену на інших ресурсах про нашу компанію. Будь-які сторонні посилання не мають відношення до PRIISK GROUP. Правдивою й точною є тільки інформація, представлена на нашому корпоративному сайті, де ви зараз перебуваєте. Роблячи замовлення, ви автоматично погоджуєтеся з умовами співпраці, гарантійним обслуговуванням і прописаними правилами.

100%-НА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДИЗАЙН

Розробка креативу – одна з послуг, яка дозволить підкреслити, захистити та зберегти унікальність бренду. Дизайн розробляємо точно за узгодженим технічним завданням, враховуємо побажання й особливі вимоги клієнтів. До моменту затвердження до проєкту можна внести зміни, після початку виробництва – ні. Кількість допустимих коригувань залежить від вибраного дизайн-пакета.

100% ГАРАНТІЇ ТА ЯКОСТІ

PRIISK GROUP – серйозна компанія, яка дорожить клієнтами й репутацією. Ми несемо відповідальність за кожен проєкт! Коректність виконання роботи перевіряємо на всіх виробничих етапах, контролюємо якість і даємо гарантію. Будь-яку несправність, яка виникла з вини фахівців, усуваємо протягом 10 днів своїм коштом, після чого безкоштовно доставляємо виріб клієнту.

ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ

Кожне завдання розв’язуємо, як для себе, націлені на довгострокову та приємну співпрацю. Фахівці PRIISK GROUP прагнуть до того, щоб усі залишилися задоволені покупкою, якістю продукту та сервісу. Ми впевнені в тому, що робимо, тому даємо гарантію на 24 місяці. Вона набуває чинності після підписання акту прийняття-передання та відвантаження продуктів.

Будь-яка несправність, яка трапилася з вини працівників компанії, буде усунена. Після заміни починає діяти нова гарантія. Однак є винятки, коли ми маємо право відмовити в обслуговуванні, серед них:

 • самостійний ремонт поломок;
 • поява пилу та бруду на рекламних продуктах;
 • пошкодження внаслідок впливу несприятливих зовнішніх факторів;
 • наявність заборгованості з оплати наших послуг;
 • навмисні механічні пошкодження.

У перерахованих випадках можна скористатися платними сервісними послугами, їх вартість озвучить менеджер після технічного оцінювання поломки. Фахівці PRIISK GROUP максимально чітко дотримуються нормативів безпеки при монтажі, що забезпечує надалі комфортну експлуатацію.

ДОПУСТИМІ ПОХИБКИ В РОЗМІРАХ

У технічному завданні вказані параметри майбутнього рекламного продукту, що строго враховується під час реалізації проєкту. Ми залишаємо за собою право збільшити або зменшити на 1 см розміри виробу, якщо з певних причин не вдалося зробити бажану конструкцію. Якщо важливий кожен міліметр, інформуйте про це заздалегідь до початку виробництва! Вивіска з –/+1 см вважається оптимальною.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Перед запуском виробництва майбутній макет даємо на оцінку клієнту, просимо уважно розглянути кожну деталь, адже після затвердження неможливо внести будь-які зміни. Фахівці PRIISK GROUP також здійснюють внутрішній процес контролю якості у відділі виготовлення.

Зазначимо таке: дизайнер не несе відповідальності за помилки й неправильну граматику, саме тому просимо уважно перевіряти макет.

АВТОМАТИЧНА СТРАХОВКА ПРОДУКЦІЇ

Ми робимо все можливе, щоб виключити поломку або пошкодження рекламного продукту до його доставки. До отримання та встановлення виробу діє страховка! При прийнятті конструкції просимо клієнтів проводити огляд і в разі виявлення пошкодження або відсутності будь-якої деталі негайно про це повідомляти. При таких неприємностях фахівець запропонує оформити претензію й акт прийняття-передання, який послужить підтвердженням невідповідності в якості та/або в кількості. Якщо упустити цей етап, ми маємо право відмовити надалі у розв’язанні страхового випадку. Запит буде відхилений.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОБОХ СТОРІН

На корпоративному сайті PRIISK GROUP представлено багато інформації, корисних матеріалів і документів з описом технічних моментів. Можливо, в деяких публікаціях є помилки та неточності, ми не несемо за це відповідальність. Технології роботи вдосконалюються, ми постійно ростемо та розвиваємося, має значення тільки те, що прописано в договорі з клієнтом і в іншій документації. Зберігаємо за собою право вносити зміни в політику компанії в будь-який момент.

Кожен клієнт несе повну відповідальність за те, щоб максимально доступно й коректно розповісти про свої потреби на етапі початку співпраці. Просимо перевіряти кожен пункт технічного завдання та відразу говорити про необхідність внесення тих чи інших змін. Не купуйте те, що не відповідає вашим потребам. Ми випускаємо унікальні рекламні продукти для кожного клієнта, маємо все необхідне для задоволення запиту будь-якої складності.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Починаючи співпрацю з PRIISK GROUP, ви автоматично погоджуєтеся з умовами, гарантіями й іншими моментами, про які йдеться в цій угоді. Якщо один із пунктів документа виявиться недійсним відповідно до законодавства, то це не пошириться на договори та іншу документацію. В інших випадках без винятку обидві сторони повністю погоджуються з цим положенням.

Друкована версія цього документа є прийнятною для використання в судовому або адміністративному позові.

Зберігаємо за собою право обмежити кількість продуктів, відмовити у співпраці або скасувати замовлення та повідомити про це клієнту. В останньому випадку покупець рекламних послуг може розраховувати на повне відшкодування.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

PRIISK GROUP – за безпечну та комфортну співпрацю в реальному житті та через інтернет. Ви можете розраховувати на повну конфіденційність! Особиста інформація, надана клієнтом, використовується строго в межах ділових операцій. Ці дані використовуємо під час оброблення замовлення та для зв’язку при подальшій співпраці. Ми ніколи не передамо їх маркетологам й іншим стороннім особам, можете бути впевнені в безпеці. Інформація, яка зберігається на захищеному сервері, теж недоступна.

Ми намагаємося зробити умови роботи не тільки комфортними, але й вигідними для клієнтів. Ви можете систематично отримувати листи на електронну скриньку з акціями та спеціальними пропозиціями. Для цього зверніться на info@priisk.ua або зателефонуйте за одним із цих номерів: (044) 502-00-52, (067) 231-19-99, 0800-30-33-52 (дзвінки по всій Україні безкоштовні).

ПОЛІТИКА ТРАНСПОРТУВАННЯ

Терміни отримання рекламних продуктів і надання послуг прописані в договорі. Про терміновість повідомляйте заздалегідь, а також коли потрібно швидше отримати замовлення. Якщо це можливо, фахівці прискорять виробництво та відвантаження.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ

Кожен рекламний продукт унікальний, тому ми не зможемо здійснити перепродаж. Якщо замовлення відповідає технічному завданню та потребам клієнта, повернення неможливе. Ми не кредитуємо й не відшкодовуємо вкладення. Продажі є остаточними.

ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Розірвати співпрацю з PRIISK GROUP можна до моменту початку виробництва рекламного продукту за письмовим запитом. За скасування буде стягнута плата в певному розмірі з розрахунком витрачених сил і часу. Наприклад, робота графічного дизайнера тарифікується за стандартною погодинною ставкою. Після запуску виробництва замовлення не можна скасувати, але за письмовим запитом можлива відмова від відвантаження. У такому разі клієнт економить на послугах доставки. Якщо замовник не забирає продукцію протягом тривалого часу та закінчується термін зберігання, її направляють на утилізацію.

КОЛІРНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

Фактичний відтінок рекламної продукції може відрізнятися від того, який відображається на екрані. Просимо це врахувати під час замовлення. Кольори, які відображаються на комп’ютері або будь-якому іншому пристрої, не є остаточними. Якщо певний відтінок критично важливий, фахівці PRIISK GROUP відправлять палітру, що дозволяє побачити фактичний остаточний результат. Колір, що відображається в діаграмі, буде використаний під час реалізації проєкту. Усі користувачі PRIISK GROUP погоджуються з тим, що онлайн-схема відтінків на екрані виглядає трохи інакше, ніж у житті.

У разі, коли колір кардинально відрізняється від бажаного, клієнт має повне право вимагати інший виріб. Наприклад, якщо елемент бажаного червоного відтінку виявився блакитним.

ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Під час початку співпраці з PRIISK GROUP ви погоджуєтеся з тим, що ніхто не має права де-небудь розміщувати логотипи, знаки й інші матеріали, захищені авторським правом. Для їх використання має бути дозвіл власника або уповноваженої особи, призначеної ним. Ми підтримуємо захист прав інтелектуальної власності в мережі.

Замовники нашої компанії згодні з тим, що не будуть спотворювати корпоративні логотипи, торгові марки, торгові назви або авторські права, що належать іншим особам. Кожен клієнт несе повну відповідальність за власні дії.

Ситуації, коли користувачі порушують ці правила через незнання, можуть траплятися, проте ми наполегливо працюємо над тим, щоб це попередити. При виявленні використання матеріалів, які належать іншим особам, скасовуємо замовлення. Робота над проєктом припиняється в разі, коли клієнт не бажає відмовлятися від ідеї та вносити зміни.

При виявленні порушень інтелектуальної власності просимо відразу зв’язатися зі службою підтримки. Фахівці PRIISK GROUP негайно вживуть необхідних заходів.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ

Клієнти PRIISK GROUP згодні з використанням усіх наших послуг і можливостей для створення продуктів, які не є:

 • незаконними;
 • вульгарними;
 • шкідливими;
 • чужими;
 • ненависницькими;
 • наклепницькими тощо.

Наша компанія не порушує расові й етнічні норми, авторські права третіх сторін, не виробляє будь-які неприйнятні продукти, не використовує чужі патенти та товарні знаки. Ми не розголошуємо комерційну таємницю.

Зміст PRIISK GROUP і пов’язаних із ним послуг призначений для професійного використання. Ми зберігаємо за собою право відмовитися від співпраці, якщо вона носитиме образливий і принизливий характер, не виробляємо наклепницьку й нецензурну продукцію.

PRIISK GROUP не несе відповідальності за проєкти, у яких є:

 • переслідування за статевою приналежністю, віком, расою, інвалідністю або національним походженням;
 • елементи сексуального, інтимного характеру;
 • відвертий заклик безвідповідально вживати алкоголь або інші шкідливі речовини.

Дизайн-макети, які суперечать політиці компанії, в роботу не беремо. Також не здійснюємо друк лайливих слів і порнографічних зображень. На власний розсуд маємо право відмовитися від реалізації проєктів, де присутні оголені тіла й інші одкровення, навіть якщо вони належать до мистецтва. Відповідальність за всі вище перераховані замовлення не несемо.

ПРАВИЛА ВІДШКОДУВАННЯ

Усі матеріали, представлені на корпоративному сайті PRIISK GROUP, захищені законом про авторське право. Жодна стороння особа не має права їх використовувати без дозволу. Це стосується текстів, зображень, форми подачі матеріалу, логотипів, графіки та іншого контенту. Вміст ресурсу може бути використаний тільки для формування замовлення та при розробленні нового проєкту.

Суворо заборонено проводити такі маніпуляції з матеріалами сайту PRIISK GROUP:

 • популяризація;
 • модифікація;
 • публікація;
 • поширення;
 • перевидання.

Контент не можна копіювати, дублювати, продавати, відтворювати без письмової згоди уповноважених осіб нашої компанії.

ОБМЕЖЕННЯ ОСОБИСТОГО ВИКОРИСТАННЯ

Усі матеріали, представлені на цьому сайті, розміщені для того, щоб допомогти клієнту правильно сформувати вимоги до майбутнього рекламного продукту. Зміст і програмне забезпечення припустимо використовувати тільки як торговий ресурс. Ніхто не має права копіювати, поширювати, передавати, відображати, виконувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати та створювати похідні роботи, а також продавати зміст і послуги.

ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ПОДАТКИ

PRIISK GROUP веде законну, правомірну підприємницьку діяльність. Податки, передбачені в Україні, включені у вартість послуг і продуктів. Клієнти будь-якої іншої держави несуть виняткову відповідальність за мита, платежі та інші зобов’язання, що застосовуються у їх юрисдикції.

ПИТАННЯ ЮРИСДИКЦІЇ

PRIISK GROUP контролює цей сайт з центрального офісу, розташованого в Києві. Використовуючи вебресурс або розміщені тут матеріали, ви погоджуєтеся з тим, що будь-які позови, порушені компанією, регулюються законами України, а судочинства відкриваються в Києві.

ПРИПИНЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ

Якщо ви не згодні з правилами та умовами співпраці, рекомендуємо покинути сайт. В іншому разі ви приймаєте всі нормативи, а також зобов’язуєтеся діяти відповідно до них.