Реклама на транспорті в Харкові

Реклама на транспорті в Харкові
Реклама на транспорті в Харкові2017-01-07T17:33:40+02:00

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті р. в Харкові в «Першій столиці», по своїй ємності ринку може хіба що поступитися столиці нинішньої. Активність харківських рекламодавців в рекламі на транспорті дуже висока. Другий за величене населення місто України Харків (понад 1,5 млн. чол.) – розвинений промисловий і обласний центр відомий своїми промисловими, харчовими та іншими підприємствами з великою транспортною системою дозволяє дуже ефективно розміщувати рекламу на транспорті, як у Харкові, так і в Харківській області.

  На правах піонера і лідера українського ринку реклами на транспорті ми можемо заявити, що вже в 1991-1992 роках, компанія PRIISK здійснювала роботи з брендування своїх рекламодавців, не тільки в Києві, але і в р. Харкові.

  Такі роботи були в першу чергу в рамках брендування рекламою корпоративного транспорту наших клієнтів представлених, як у Харкові, так і в десятках міст країни. Реклама на транспорті в Харкові вже в 1993 році, як рекламна галузь почала активно розвиватися в першу чергу за рахунок інтересу рекламодавця в недорогому, але ефективному вигляді реклами збільшує не тільки впізнаваність бренду продукту, але і як носій рекламної інформації збільшує продажу (див. банер справа «Ефективність реклами на транспорті в цифрах») (Читайте і див. фото у розділі «реклама на корпоративному транспорті»).

  Перші експансії всеукраїнських рекламодавців компанія PRIISK почала здійснювати в Харкові на тоді екзотичному рекламному носії реклами на транспорті – автофургони, типу ПРОДУКТИ, які здійснювали розвезення хліба, молока, лікеро-горілчаних напоїв і т. д. Реклама на цьому транспорті р. Харкові (ТМ West) наповнила місто сорока вантажними будками перефарбованими в червоний колір, які працюючи «від світанку до заходу» за розвезення продуктів покривали Харків рекламою на транспорті у відомих кожному харків’янину районах Холодна гора, Салтівка, Олексіївка, Павлове поле, Нові будинки, Журавлівка, сел. Жуковського та ін

  Харківський ринок реклами на транспорті так само пам’ятає, як перші маршрутні автобуси (типу Газель), що з’явилися на базі Харківських таксопарків, були затребувані PRIISK GROUP для експонування реклами на транспорті наших рекламодавців, таких як ТМ (Меркс, Lipton, Timotei, Galla, Shandy, Onlyyou та ін) (див. фото і опис у розділі «реклама на маршрутних автобусах»). Треба віддати належне, що останніх три торгові марки зі списку вище з’явилися в рекламі на транспорті в Харкові у великій кількості за рахунок кількісно великий всеукраїнської програми, близько 500 одиниць транспорту по Україні. У межах України, крім Харкова, пів тисячі маршруток були виготовлені ще в 45 містах країни і роботи з розміщення реклами (ТМ Galla, Shandy, Onlyyou) були виконані за 28 днів. Такий проект організаційно був виконаний за рахунок прямих господарських договорів з власниками автотранспорту, чіткої роботи робочих бригад художників-поклейщиков, відділу виробництва і менеджменту компанії PRIISK.

  Такий послідовності і тактики PRIISK GROUP дотримується і зараз при брендування авто, коли реклама на транспорті, корпоративному та громадському, в першу чергу маршрутні автобуси (зараз це Богдан або ПАЗ) в Харкові виготовляється без посередників, за прямими договорами з автопарками і своїми поклейщиками – виконавцями. Якщо до цього додати власне друковане, широкоформатне обладнання для виробництва реклами на транспорті в Харкові і в інших містах країни і свої матеріали, які PRIISK GROUP постачає безпосередньо від закордонного постачальника, то вимальовується повний цикл взаємопов’язаних компонентів дозволяє нашій компанії мати високі конкурентні показники.

  Крім інших матеріалів самоклеющих вінілових плівок (СВП) для виробництва реклами на транспорті в Харкові та в інших містах PRIISK GROUP імпортує СВП виробництва 3М (USA), які ми представляємо на правах сертифікованого дистриб’ютора комерційної графіки в Україні.

  Не дивно, що в площині офіційних тендерів проведених харківськими рекламодавцями по рекламі на транспорті цінові та гарантійні зобов’язання PRIISK GROUP, частіше виявляються конкурентнішим, ніж локальні пропозиції місцевих операторів реклами на транспорті р. в Харкові.

  Із сучасних засобів адресного «покриття» міста Харків рекламою на громадському транспорті активну роль, в першу чергу, виконують маршрутні автобуси (маршрутки) (докладно див. розділ «Реклама на маршрутних автобусах»). Вихід на лінію в місяць такого харківського рекламного носія набагато вище муніципальних тролейбусів, автобусів, трамваїв. 29-30 днів на місяць проти 19-20 днів відповідно. До того ж всім харківським власникам транспорту відома «активність» водіїв маршруток і швидкість пересування цього формату реклами на транспорті. І кількість виходів на місяць і велика швидкість проходження по маршруту пояснюються тим, що маршрутка, як правило, приватний транспорт безпосередньо залежні від перевезеного кількості пасажирів р. в Харкові. Звідси і більша кількість днів і високий коефіцієнт повторних контактів розміщеної реклами на транспорті в Харкові, такому як маршрутки, порівняно з тролейбусами.

  Реклама на транспорті (тролейбус, трамвай, автобус) в р. Харків (докладно див. розділи «реклама на тролейбусах», «реклама на автобусах», «реклама на трамваях»), теж переконливий інструмент просування товару, торгової марки. Якщо під рекламу береться старі марки тролейбусів і трамваїв, то їх в будь-якому випадку треба перефарбовувати під рекламу і назад в паспортний колір. У рекламі на громадському транспорті, на нові марки, типу ЛАЗ, можна іноді обходитися без перефарбовування (при повній «затягуванні» авто), але їх рекламне поле борту менше за рахунок більшої поверхні скла. Так чи інакше всі необхідні складові вартості калькулюються і надаються клієнту. Крім цього наш відділ дизайну за нульовою стоимсти при розміщенні замовлення може розробити оригінал-макет та адаптувати його на той чи інший транспортний носій реклами р. в Харкові. З 1991 року PRIISK GROUP виготовив і розмістив реклами більш ніж на 40 тис. одиниць транспорту в 52 містах країни.

  Крім реклами на транспорті корпоративному, приватному, громадському PRIISK GROUP розміщує рекламу на легкових таксі, кораблях, канатних дорогах, літаках відповідно не тільки в Харкові, але і в 52 містах України та близького зарубіжжя. Оформлення вітрин, холодильного обладнання брендування, точок продажів (МАФ), реклама в інтер’єрі, підлогова графіка в торгових мережах, виготовлення тентових конструкцій і автотента з елементами реклами – все в рамках однієї компанії (читайте в розділі «зовнішня реклама» та у відповідних розділах).

  Розділ AVTO DRESS CODE (ADC) познайомили харківських рекламодавців і замовників з можливостями стайлінгу авто з повною або частковою затяжкою (CAR WRAPPING) автотранспорту плівками імітують структуру вуглеволокна CARBON, чорними матовими, кольоровими плівками виробництва 3М (USA). Винилография транспорту з рекламою в Харкові, фактурами малюнків або покриттям «камуфляж» для любителів полювання в PRIISK GROUP швидко і надійно з 1991 р.
  Докладно про рекламу на транспорті в Харкові та інших містах України читайте у відповідних розділах сайту. Реклама на транспорті.
  Загальна інформація про всіх рекламних можливості PRIISK GROUP на головній сторінці сайту.

  Дізнатися вартість