Виготовлення та друк банерів

Виготовлення та друк банерів
Виготовлення та друк банерів2021-04-07T13:44:49+02:00
Дізнатися вартість

Банер являє собою елемент зовнішньої реклами у вигляді спеціального матеріалу (здебільшого тканини), де надрукована інформація рекламного характеру, призначена для просування товарів, послуг або бренду в цілому. Він дуже зручний у використанні, універсальний, може розміщуватись будь-де: на зупинках, огорожах, будівлях. Це один із найбільш ефективних та економічно вигідних засобів донесення важливої інформації до цільової аудиторії.

Друк банерів часто планується в рамках маркетингової стратегії, спрямованої на збільшення показників продажів і залучення нових клієнтів. Виготовлення таких рекламних виробів обходиться недорого й дозволяє отримати якісне, довговічне зображення. За допомогою сучасних технологій легко втілити будь-які побажання замовника.

Головні особливості

Широкоформатний друк банерів будь-якого розміру передбачає використання лише міцного, якісного, перевіреного матеріалу. Дуже важливо обирати еластичний носій, який зможе легко й без пошкоджень витримати різні негативні зовнішні впливи. Тканина не повинна псуватися від дощу чи снігу, різких перепадів температур, втрачати колір під прямими променями сонця.

Щоб надрукувати насправді ефективний і привабливий банер, потрібні барвисті, влучні малюнки, що привертатимуть увагу перехожих. Зображення доповнює максимально короткий, лаконічний, але потужний слоган, що спонукає придбати товар або звернутися в компанію для отримання послуги. За допомогою такого виробу бренд підвищує свою популярність, престижність, його швидше запам’ятовують і вирізняють серед інших.

Переваги банерів, надрукованих широкоформатним способом, такі:

  • універсальність. Готовий виріб можна застосовувати як всередині приміщення, так і на вулиці. У будь-якому місці легко вдається привернути увагу великої кількості людей. Але треба враховувати, що внутрішня реклама розрахована на більш вузьке коло споживачів;
  • можливість вибору терміну використання. Якщо це короткострокова реклама, немає потреби брати за основу дуже довговічний і міцний матеріал. Така тканина знадобиться, якщо банер буде висіти довго;
  • ненав’язливість. Це важливий фактор для успішного просування товару або послуги. Людей часто дратують ролики на радіо або телебаченні, адже вони заважають слухати музику чи дивитися улюблену передачу. Банер дає можливість і далі займатися звичними справами й не вимагає робити покупку відразу.

Якщо є бажання надрукувати банери, можна замовити вироби будь-якого розміру та форми. Вони часто використовуються як частина декорації або екстер’єру фасаду будівлі, стіни поруч із торговельною точкою. При оформленні замовлення треба вказати бажану якість друку, необхідну ширину й довжину, назвати варіант кріплення.

Особливості виготовлення

Дуже велике значення має якість друку. Вона залежить від того, як довго висітиме банер, з якої відстані він проглядатиметься. Для вулиці й приміщення використовують різні технології й показники розширення. До поверхні готовий виріб кріпиться за допомогою кишень або люверсів.

Залежно від місця розміщення, обирають такі види полотна:

  • сітка;
  • лите;
  • ламіноване;
  • двостороннє.

Сітка найкраще підходить для друку великих банерів. Вона, завдяки особливій структурі, добре витримує сильні пориви вітру, тому рекомендується для розміщення на огорожі, наприклад, коли треба закрити будівельні ліси.

Двосторонній варіант обирають тоді, коли зображення варто нанести з обох боків. Такий спосіб здебільшого застосовують для розташування вздовж автомобільних доріг. Ламіноване полотно – найпривабливіше, дуже яскраве, блищить на сонці. Але його використовують для короткострокової реклами. Литий матеріал – ідеальне рішення, коли банер планується повісити надовго.

Invalid WP Real Media Library ID encountered.

НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ БІЛЬШЕ 700 КОМПАНІЙ