Плівки матові кольорові

Плівки матові кольорові
Плівки матові кольорові2016-11-12T14:49:19+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Тюнінг, стайлінг авто. Плівки матові кольорові для обклеювання авто.

Чорний, білий, жовтий, помаранчевий, зелений, синій, практично будь-який колір, що формують палітру матових матеріалів для стайлінгу «на очах» підіймаються на гребінь популярності інтересу ринку. Останнім часом чітко простежується трансформація зовнішніх прийомів вираження в стайлінг з переорієнтацією «дрес-коду» Вашого авто. Все частіше впевнені в собі люди «йдуть» від лакових, блискучих, кричущих елементів стайлінгу, тюнінга, і взагалі, автостиль. Величезна перевага на користь матових плівок у порівнянні з «матовою фарбуванням» пояснюється не лише істотною різницею в ціні питання. Досягнення ефекту матової поверхні, точніше вибір способу реалізації завдання має бути виваженим. Пофарбована машина, по суті приречена на своєрідну залежність від неможливості все безболісно повернути назад, точніше повернути взагалі. Для багатьох самодостатніх клієнтів не аргумент, переплативши в півтора, два рази при фарбуванні, вони ще більше втратять при продажі свого авто в майбутньому. «У мене все має бути грунтовно, «тут і зараз», «дорожче-значить краще» і т. д. – переконують вони себе самі.

Плівки матові кольорові

Справа не в тому, що майже за два десятки років роботи з автомобілями (www.priisk.ua наша репутація піонера і лідера цього ринку досягається високою якістю і конкурентною ціною. Ваш вибір «поклеїти вініл» або «пофарбувати фарбою» – для нас це просто реалізується технічна задача. На правах українського експерта № 1, ми можемо тільки рекомендувати, знаючи, що буде через рік, два, п’ять чи десять років. Мало того, що матові вінілові плівки, якими працюють у відомих європейських стайлінгових студіях, нічим не поступаються з точки зору надійності. Ці матеріали з самоклеющейся основою дуже надійні, технологічні, а найголовніше – практичні. Матові кольорові, імітують карбон та інші самоклеючі матеріали для стайлінгу захистять Ваш автомобіль від микросколов, микроцапапин лакофарбового шару. Через рік, три чи п’ять, коли Ви забажаєте, саме СВП виробництва 3М будуть видалені з поверхні авто без залишків клейового шару.

Плівки матові кольорові

«Посічені піском» автомобілі для вас підуть у минуле. Високотехнологічні самоклеючі вінілові матеріали не тільки «обійшли» пористу, а особливо матову фарбу або лак з аеродинамічним характеристикам. На думку директора світового тюнінгового бюро ABT Sport Line, обслуговуючого AUDI, більш тонкий шар вінілу буде завжди краще толстого, а тим більш важкого шару фарби. Кращий захист від соляних дорожніх впливів, кислотних дощів і безконтактних мийок важко собі уявити. Під вінілової «одягом», обраної в AVTO DRESS CODE, ваш автомобіль, точніше його лакофарбовий шар залишиться «законсервований» і захищений. А зовні висловлюйте своє «я» як вам заманеться. Плівка, в першу чергу, 3М (виробництво США), покірно, за рахунок не має аналогів клейового зусилля, «схопиться» з поверхнею машини і нікуди не дінеться з Вашого авто, поки ви не захочете цього самі. За програмою «АLL-IN» (все включено), при повному обклеюванню автомобіля, ми безкоштовно демонтуємо цей матеріал, якщо вам раптом набридне ця «одяг», або ви захочете поміняти чорну або білу матову, скажімо на комбінацію чорного карбону з жовтою або помаранчевою плівкою. Матовою або глянсовою, як і кольори – вибирайте самі. Більш того, в стайлінг студії AVTO DRESS CODE, ви зможете «прикинути» широкий «гардероб» самоклеючих вінілів для вашого авто в 3 D ескізі. Вибрати дизайнерське колірне рішення на вашу машину в 3 D, тобто віртуально дозволить вам побачити свій індивідуальний концепт ще до того, як плівка «ляже» на борт вашого чотириколісного друга. В даному випадку матові плівки, напевно, як ніякі інші будуть самодостатнім виразом для самодостатніх людей.

Плівки матові кольорові

Повертаючись в історію створення матових самоклеючих матеріалів, важливо нагадати, що саме самодостатній Пентагон розмістив замовлення американської компанії 3М на зелену матову плівку (нагадує без блиску класичний колір Land Rovera) і саме «уклеил» , а не пофарбував практично все, що в Пентагоні «каталося на колесах». Приховані у вініловому «матовому хмарі» відблиски сонця не просто маскували машини, вони до невпізнання змінили характер, роблячи їх візуально більше в розмірах, агресивними за характером і при цьому поблажливими в душі. Другим кольором важко піддається критиці, чорним, скористалися «люди в чорному». І «ФБР», і «ЦРУ», та військова розвідка, заклеюючи поверхні своїх спецавто матовим вінілом вишукано самостверджувалися, проходячи крізь стіни та виконуючи місії. Стайлінг зробив самовираження доступним, додавши ще кольорові матові самоклеючі плівки і плівки, що імітує карбон. Тут розкривається багатогранна палітра матеріалів 3М виробництва США, які пропонує офіційний дистриб’ютор комерційної графіки в Україні PRIISK GROUP, що працює з автомобілями 20 років. Наш підрозділ «AVTO DRESS CODE» спеціалізується на цих роботах.

Плівки матові кольорові

Тепер про матеріали, самоклеючих вінілових стрічках і їх колірних рішеннях.
Кольорові матові самоклеючі плівки виробництва 3М, «литі» за класифікацією, виконаних на основі 380 серії, представлені, як не мають аналогів «проходження» не тільки зовнішніх, але і в першу чергу внутрішніх сфер. У нас на сайті представлена хронологія роботи такої плівкою, машина яка була загорнута з аркуша» – тюнінгований у «WILD BODY» від «JE DESIGN «TUAREG». Саме самоклеюча плівка 3М 380-ой основи змогла, наприклад, цілісним листом обернути передній, крайньої складності бампер машини. Виконання таких робіт було можливо, завдяки високому відсотку розтягування матеріалу. Важливу роль після рук майстра і обладнання, виконує підготовка авто до такої роботи. Якщо, приміром, плівка 3D Di-noc, що імітує карбон виробництва 3М має більшу товщину, ніж матові литі плівки лінійки 3М і здатна маскувати як сколи, так і нерівності, то матові матеріали самоклеючі плівки, незважаючи на свою експлуатаційну надійність за своєю природою можуть проявити деякі неліквідовані дефекти поверхні, на яку наносяться.

Плівки матові кольорові

Саме за рахунок своєї матовості завдання вирішується, якщо здійснити профілактичну неглибоку полірування поверхні авто з метою, в першу чергу, видалити залишки бітуму і смол і знівелювати можливі неглибокі сколи (дивіться розділ «Поліровка авто»). Після цього гарантувати бездоганну якість зможе в буквальному сенсі ідеальне приміщення, і спецодяг, що використовується, як на військових об’єктах. В іншому випадку – ні «золоті» руки майстрів обклеювання, ні полірування мікрорельєфу не попереджають від невидимої на перший погляд мікропилу. Система тонкого очищення повітря, вакуумна прибирання, ультрафіолетові лампи, антистатичні технології дозволять вашій машині після поклейки на неї вінілових плівок при розгляді з 30 см так само бездоганно виглядати як і з 2-5 метрів. Ті, хто скажуть, що це не треба, навмисне йдуть на компроміс з якістю. Ми просто знаємо, що необхідно, щоб Ви залишалися задоволені нашою роботою. Так, до речі, для затягування Вашого автомобіля немає необхідності розпаковувати всі зовнішні накладні елементи, як правило, знімаються тільки ручки і фари. Це у нас зроблять майстра профільних техстанцій. За рахунок високого клейового шару матеріал 3М чудово фіксується і бездоганно експлуатується навіть після термовпайки шва, де просто здійснювався технічний проріз в порожнину, наприклад, між хромованим молдингом і бортом авто.

Плівки матові кольорові

Чудово і неповторно поєднуються кольорові матові вініли «литих» серій як з чорним, так і між собою. Колірні поєднання чорного з червоним, оранжевим, білим, жовтим. Якщо Вам подобається, Ваш «рідний» колір авто, то ефекту матовості можна досягти, також використовуючи прозору литу матову плівку. Поєднання чорного матового вінілу з іншими матовими квітами може бути через класичну композицію чорного матового карбону, «капот-дах-багажник» і кольорових «матових» на всі інші поверхні (дивіться розділ «плівка під карбон»). Ультра контраст можуть забезпечити кольорові матові литі флуоресцентні плівки. Такі «отруйні» зелені або, наприклад, червоні вініли підкреслять контрастністю чорні матові або чорні карбонові плівки. За бажанням клієнта може бути розроблено індивідуальне рішення, в якому можна буде комбінувати не тільки подетальную обклеювання автомобіля, використовуючи різні кольори вінілів, але і застосувати різні графічні зображення та фактури на плівках як на фонової поверхні. Букви, ієрогліфи, цифри, малюнки, візерунки, фактури, зображення – все, що завгодно може стати деталями особисто Вашого автомобіля, як Вашого вибору, як власного «я». Доповненням до стайлінгу кузовної частини можемо вам запропонувати фарбування або обклеювання дисків машини. На слайд-шоу (банер справа «Повна обклеювання авто матовою плівкою»). Ви зможете побачити «заклеєні» п’ять спиць, дисків «TUAREGa». Для господаря машини це обійдеться значно дешевше, при цьому не доведеться безповоротно зафарбовувати хромовані диски по 700 євро за кожен. Машини з матовим вінілом на борту чудово «проходять» як спекотне літо, так і сніжну зиму. Матовий вініл бездоганно експлуатується незважаючи на сіль на дорогах, безконтактні мийки і пісок на швидкості «в обличчя» автомобіля. Якщо вас цікавлять нові гідні вашого авто диски, дивіться розділ «Диски на авто».

Плівки матові кольорові

Стайлинговая студія ADC застерігає автолюбителів і просто фізичних осіб, які не пройшли відповідного навчання та не мають досвіду роботи з «литими» СВП від втрат тимчасових і фінансових ресурсів на дорогі матеріали при спробі самостійної обклеювання таких плівок на автомобілі поза професійних приміщень без відповідного механічного і термічного обладнання.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE, які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, з обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).