Послуги2017-09-27T10:39:19+02:00

Реклама на тролейбусах, автобусах, трамваях, маршрутках та іншому громадському транспорті в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку, Львові, Сімферополі та інших містах України.
Виготовлення реклами на корпоративному транспорті. Брендування авто.

Ідея, креатив, розробка дизайну, медіапланування
Реклама на фірмовому корпоративному транспорті (більш, ніж у 50 містах)
Реклама на тролейбусах, трамваях, автобусах (30 міст України)
Реклама на маршрутних мікроавтобусах «Богдан» (30 міст України)
Реклама на легкових таксі, прогулянкових кораблях , канатній дорозі
Широкоформатний сольвентний друк до 720 DPI (1800,3000,5000 мм)
Виготовлення тентів на авто (євростандарт) , виробів з PVH
Виготовлення і монтаж банерів на фасади споруд, щити BIG BORD
Брендування авіатранспорту, високотехнологічні роботи
Оформлення вітрин, місць продажу, виставкових експозицій

logo_reklamaРеклама на транспорті. Існує два види реклами на транспорті – це реклама на муніципальному (міському) транспорті та на фірмовому (корпоративному) транспорті замовника.

Реклама на муніципальному транспорті має 4 основні формати носіїв, тобто видів транспортних засобів, (тролейбус, автобус, трамвай, мікроавтобус.) На самому початку менеджери продажів можуть запропонувати замовнику оптимальну рекламну програму, починаючи з міст, кількості одиниць транспорту, і маршрутів; закінчуючи термінами експонування реклами, рішенням дизайну з подальшою адоптацией оригінал-макету на вибраний Замовником формат (носій реклами). Якщо ж у Вас вже є план рекламної компанії, Ви можете звернутися до менеджерів PRIISK INC для розрахунку його вартості.

Базова вартість виготовлення експонування реклами.

Формат Оренда Пр.-під
Тролейбус від 120 від 370
Трамвай 110 від 390
Автобус від 120 від 370
Маршрутні автоб. «Богдан» від 120 від 220
Маршрутні автоб. «Газель» 80 180
Таксі 70 від 100
Корабель від 550 від 3000
Канатні дороги* 35 85

Компанія PRIISK INC.- єдина компанія, яка в змозі виготовляти рекламу «напряму» (без посередників) в містах України, як з точки зору прямих домовленостей з транспортними підприємствами, так і з позиції власних 22 робочих бригад, здатних одночасно виконувати роботи в 22 містах України! Власна виробнича база з обладнанням повного циклу для плоттерною порізки, ламінування і високоякісної швидкісного друку дозволяють забезпечити для наших партнерів самі конкурентні ціни.

Виготовлення оригінал макета при розміщенні замовлення за нульовою вартістю.

*Канатні дороги: Ялті, Місхорі, Одесі.

Повнокольоровий друк для реклами на транспорті здійснюється PRIISK INC. з високою роздільною здатністю 600 dpi і вражаючою передачею кольору. Ви маєте унікальну можливість змінити своє уявлення про справжню якість.
Остаточна вартість оренди залежить від міст адресної програми, обраних маршрутів, кількості транспортних засобів, термінів експонування. Остаточна вартість виробництва визначається на основі ескізу і залежить від ступеня складності робіт та обсягів видаткових матеріалів.
У вартість входить фонова перефарбування, нанесення кольорових графічних елементів із самоклеючої вінілової плівки ORACAL, нанесення елементів повнокольорового друку, фотозвіт за фактом виготовлення, супровід в процесі прокату (відновлювальні заходи, контроль мийки та виходу на лінію). Матеріали і роботи. Податки ПДВ та НР.
При розміщенні реклами на транспорті, вартість повнокольорового друку (роздільна здатність 600 dpi) з матеріалом:На плівці (ORACAL) серії 641 за 1 м2 – 9 USD
На плівці one vision (перфорація) за 1 м2 – 19 USD

Реклама на фірмовому (корпоративному) транспорті здійснюється фахівцями PRIISK INC. вже 14 років. За цей час тільки транспорту Замовника брендоване більше 7 тисяч одиниць в 32 містах України. Успіх масштабних одночасних робіт у десятках міст країни досягається потрібною кількістю робочих бригад фахівців PRIISK INC .

Передбачувана якість, терміни і сервіс дозволяє вирішувати будь-які корпоративні завдання наших клієнтів. Рекламу можна виготовляти двома основними способами. Перший, лакофарбова технологія (air brush), дозволяє пошарово наносити фарбу і таким способом виконувати роботи будь-якої складності. Використання цифрових маяків у вигляді контурів трафаретного основи, дозволяє досягати серійності робіт з однаковим малюнком одночасно в будь-якій точці країни. Вартість нанесення рекламного зображення визначається залежно від ступеня складності робіт і обраного способу брендування.

Лакофарбовий спосіб нанесення забезпечує довговічність, як кольорових, так і графічних елементів. Гарантії на Аіг brush зазвичай становить 5-7 і більше років. Другий спосіб виготовлення реклами на транспорті – застосування виключно самоклеющих плівок. Гарантії на такий вид реклами можуть значно коливатися і залежать від первинного стану транспортного засобу, виду і серії матеріалу, якісних показників уф фарб, заходів захисту зображення (ламінування, лакування тощо). На практиці часто два цих способу комбінуються.

Реклама на транспорті | Широкоформатний друк | Вироби з тентів

logo_printДрук сольвентними чорнилом в чотири фарби здійснюється з роздільною здатністю 600 DPI, максимальною шириною друку 180 см. і терміном експлуатації більше 3-х років. Той же самий знайомий для Вас файл надрукований на Color Span у PRIISK INC. змінить Ваше уявлення про справжній високій якості друку. Область застосування велика: від зовнішнього застосування (транспорт, банера, вітрини, лайтбокси, конструкції з PVH) до внутрішнього (оформлення виставкових композицій, торгове обладнання, POS системи, інтер’єрна графіка , щитові конструкції тощо).

Попередня вартість друку включаючи вказаний матеріал з ПДВ та НР

№ п./п. Найменування матеріалу Розмір і формат Вартість м2.
1 Плівка з/до Oracal, Orajet, біла Максимальна ширина 1,8 м 15 – 5 %-10 %

-15 %

і більше

2 Плівка з/до Oracal, срібляста Максимальна ширина 1,2 м 20
3 Плівка з/до світловідбиваюча Максимальна ширина 1,2 м 10
4 Плівка Multi-fix світлорозсіювальна Максимальна ширина 1,2 м 22
5 Банер Максимальна ширина 1,8 м 16
6 Банер Backlit На просвіт, ширина 1,6 м 18
7 Банер Blockout 2-х стороння друк, ширина 1,8 м 23
8 банерна Сітка Максимальна ширина 1,8 м 16
9 Папір Blueback Максимальна ширина 1,6 м 10
10 Папір для Сіті-лайтів Максимальна ширина 1,6 м 12
11 Пластик 2 мм Максимальна ширина 1х2 м 35
12 Пластик 0,5 мм Максимальна ширина 1х2 м 25
13 Перфопленка one vision Ширина 0,9 м 1,3 м 30

Вартість залежить від тиражу, частоти обертання, партнерства в галузі реклами на транспорті.

Базова вартість виготовлення експонування реклами.

Формат Оренда Пр.-під
Т від 120 від 370
Т 110 від 390
Ав від 120 від 370
Маршрутні автоб. «Богдан» від 120 від 220
Маршрутні автоб. «Газель» 80 180
Таксі 70 від 100
Корабель від 550 від 3000
Канатні дороги* 35 85
Вимоги до макету для друку

Макет може являти собою: Растровий файл Векторний файл
Формат: PSD, TIFF ILLustrator, Corel
Колірна модель: CMYK CMYK
Масштаб: 1:1 1:1
Розширення: 150-200 DPI
Максимальна межа фарби: C+M+Y+K-270% C+M+Y+K-270%
Обов’язково текст перевести в криві
Носії: CD ROM CD ROM

Разом електронним макетом обов’язково надавати повне тех. завдання:
роздруківку зображення із зазначенням матеріалу, розмірів, кількості штук, строку виготовлення і т. д. В роботу не приймають Файли «складання» (напр.- EPS зміст в собі векторні і растрові зображення Растрові зображення повинні бути послойными (якщо потрібна корекція кольору).
Макет, не відповідає вимогам, в роботу не приймається.

Реклама на транспорті | Широкоформатний друк | Вироби з тентів

logo_pvhВиготовлення та монтаж виробів з тентів (PVH) здійснюється в PRIISK Inc. підрозділом PRIISK – тент з 1996 р. Спеціалізація цього напряму – тентирование транспорту. Дуже часто при виготовленні і зміні тенту замовника цікавить реклама, виконувана як на сольвентній основі повнокольорового друку, так і спеціальними фарбами для PVH основи. Крім цього, підрозділ виготовляє і монтує банери на фасади будівель, виготовляє торговельні конструкції – носії реклами, включаючи проектування, розробку, виготовлення металоконструкцій, і повно-кольорового друку на PVH матеріалі. Замовлення по виготовленню і монтажу виробів з тентів і PVH розраховуються індивідуально.