Реклама на маршрутках Харків

Реклама на маршрутках Харків
Реклама на маршрутках Харків2020-07-27T14:39:57+02:00

Забрендовано маршруток в Україні з 1991

  Наші послуги з реклами на маршрутних автобусах у Харкові та Харківській області

  Реклама на маршрутках Харків
  Реклама на маршрутках Харків

  Маршрутні автобуси – це ефективний майданчик для проведення рекламної кампанії на транспорті. Компанія «Копальня» із задоволенням надасть Вам послуги з просування вашого бренду з допомогою маршруток. Ми допоможемо Вам вибрати вид реклами, підготуємо макет і визначимо оптимальний маршрут для проведення рекламної кампанії.

  Яка реклама на маршрутках ефективніше?

  Реклама на маршрутках, як і реклама на автобусах, буває зовнішня (бортова) і внутрішня (в салоні). На бортах транспортного засобу розміщується барвистий макет, який може містити інформацію, яку замовник вважатиме потрібною: назву та логотип компанії, основні послуги, акції, контактні дані, яскраві малюнки або фотографії і т. д. На відміну від внутрішньої реклами, зовнішня реклама видно здалеку і вигідно виділяється із загальної маси транспорту.

  Можливе оформлення з допомогою широкоформатного повнокольорового друку на самоклеючій плівці із ламінацією або аплікація окремих елементів, виготовлених з допомогою плоттерною різання на основі самоклеющейся плівки. Оформити, за Вашим бажанням, можна два борти або відразу весь транспортний засіб.

  Переваги реклами на маршрутках:

  – Маршрутні таксі у Харкові є найбільш популярним видом транспорту. У кожному районі кількість маршрутів, що обслуговуються цим видом транспорту, обчислюється сотнями. Наприклад, у Харкові діє 123 маршруту (за винятком приміських маршрутів). У середньому, щоденний пасажиропотік одного маршрутного таксі становить 700 осіб.

  – Широке охоплення аудиторії, незвичайна реклама.

  – Для перевезення пасажирів у Києві використовуються «Богдан», «Еталон», «І-Ван» та інші моделі мікроавтобусів, всі вони мають велику площу кузова для розміщення реклами. Реклама розташовується на рівні очей пасажирів, оголошення не тільки зручно прочитати, але і при необхідності записати або сфотографувати на телефон контактні дані.

  – До всіх незаперечних плюсів слід також додати доступну ціну.

  Компанія «Копальня» із задоволенням допоможе вам розмістити рекламу на маршрутних таксі. Телефонуйте нам за номером: (044) 502-00-52.