Гарантії

Гарантії
Гарантії2021-03-09T13:17:37+02:00

На всі роботи, виконані фахівцями PRIISK GROUP, поширюється гарантія 2 роки. Ми надаємо послуги за договором і несемо відповідальність за результат. Гарантія набуває чинності з моменту прийняття роботи і підписання документів обома сторонами – відповідних актів. У документації є повна інформація про зобов’язання, а також випадки, коли обслуговування не проводиться.

Гарантія не поширюється при виявленні механічних пошкоджень, які з’явилися в результаті:

  • навмисних цілеспрямованих дій під час експлуатації;
  • вандалізму;
  • впливу несприятливих зовнішніх чинників (стихії);
  • інших форс-мажорних обставин.

Решту пошкоджень усунуть наші фахівці. Наприклад, відновлять надійність кріпильних елементів і роботу електрики, забезпечать конструктив продукції. Однак, якщо є заборгованість перед будь-якою структурою PRIISK GROUP, також не варто розраховувати на гарантійне обслуговування.

Необхідність у позаплановому візиті фахівця нашої компанії виникає вкрай рідко, адже при виконанні замовлення завжди дотримуємося нормативів безпеки і технічної інструкції. Це дозволяє забезпечити комфортну експлуатацію протягом багатьох років.

Гарантія для зовнішньої реклами

Наші фахівці займаються усуненням тих пошкоджень і поломок, що трапилися з вини співробітників PRIISK GROUP. Гарантія починає діяти з моменту установки зовнішньої реклами протягом 24 місяців. Нею можна скористатися в наступних випадках:

  • неправильна установка кріплень і їх складових;
  • використання конструкцій, при розробці яких не були дотримані вимоги, встановлені для їх виготовлення;
  • некоректний розрахунок снігових і вітрових навантажень.

Ми зобов’язуємося виправити перераховані пошкодження протягом 10 робочих днів, що не суперечить законодавству і регламенту щодо захисту прав споживачів. Доставку конструкцій в виробничі приміщення, де проводимо ремонтні роботи, здійснюємо самостійно. Якщо ж замовник вирішив сам усунути поломку, маємо право відмовити в гарантійному обслуговуванні, як і при несприятливому впливі навколишнього середовища і появі забруднень. Однак в таких випадках кожен клієнт може скористатися сервісними послугами за окрему плату. Вартість розраховує менеджер, враховуючи запит.

Ми виконуємо дані зобов’язання

Коли фахівці творчого відділу PRIISK GROUP беруться за розробку макетів для майбутніх рекламних продуктів, клієнти отримують 100% оригінальний унікальний продукт. Строго дотримуємося технічного завдання, забезпечуємо цілісність і захист бренду. Тільки після затвердження дизайн-проект виявляється в руках фахівців виробничого відділу. До цього моменту можна внести будь-які зміни в макет. Після затвердження дизайну зобов’язання з боку PRIISK GROUP вважаються виконаними.

Ми несемо відповідальність за свою роботу! Якщо ви отримаєте дефективний рекламний продукт низької якості, чого фахівці намагаються не допускати, зобов’язуємося безкоштовно провести заміну і доставку своїм коштом. Однак розбіжності в розмірах в межах +/- 1 см вважаються нормою.

Комфортна співпраця без ризиків

Всі угоди з PRIISK GROUP безпечні, їх умови зафіксовані документально, тому незмінні. Ми даємо повну інформацію про рекламний продукт, розповідаємо про заходи безпеки, яких необхідно дотримуватися, щоб уникнути проблем під час експлуатації. Гарантуємо конфіденційність! Багато сервісів компанії включають 256-бітове шифрування і захист паролем, також є бази даних офлайн. Дізнатися більше про безпечну комфортну співпрацю можна у наших менеджерів, звертайтеся!