Металік і дзеркальні плівки, хром і золото

Металік і дзеркальні плівки, хром і золото
Металік і дзеркальні плівки, хром і золото2016-11-12T14:49:19+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Дивіться на сайті тест обклеювання BMW I серії в плівку срібло!!!

Тюнінг, стайлінг авто. Плівки металік. Дзеркальні плівки для обклеювання авто

У цьому розділі мова йде про самоклеющемся вінілі виробництва 3М (США), який стайлінг студія AVTO DRESS CODE ( PRIISK GROUP) представляє як і інші матеріали для стайлінгу на правах офіційного дистриб’ютора комерційної графіки в Україні.
Самоклеючі плівки, що імітують дзеркальну поверхню, мають два відтінку. Ці дзеркальні матеріали відрізняються більшою вартістю, ніж матові кольорові плівки або плівки під 3D карбон. Один колір – холодний сталевий, другий – золотий, також дзеркальний. Специфіка обклеювання таких самоклеючих литих плівок вимагає ще більших організаційних зусиль порівняно з матовими плівками. Це вимога як технічного характеру (приміщення з системами тонкого очищення повітря і антистатистических засобів боротьби з мікрочастинками), так і захід з організації робіт із дотриманням технології їх правильного проведення.

Не варто дивуватися, якщо при постановці Вашого автомобіля під таку роботу, машина опиниться в приміщенні, більше нагадує лабораторію аерокосмічного модуля. Ніяких компромісів в ідеальній чистоті від одягу до обладнання не існує. Тут все видно як в дзеркалі. Тому, що будь-яка найменша пилинка – це тінь на репутацію виробника. Дзеркальні самоклеючі плівки створюють воістину чарівні образи автомобільного «косметичного» стайлінгу. Тут не може бути компромісів у виборі об’єкту застосування, тобто самого автомобіля. Не тільки спортивні обтічні форми «не дуже часто зустрічаються» машин можуть бути гідною поверхнею для дзеркальних самоклеючих матеріалів. Машини, що поєднують в собі спортивний характер і самодостатність власника, теж чудово підійдуть для екстендера блиску. Автомобілі представницького класу також відповідне поле для створення шедеврів автостайлинга.

Як і у випадку з кольоровими матовими або плівками, які імітують карбон, дзеркальні плівки також можна комбінувати, розділяючи автомобіль на зональні ділянки покриття, як на кузовні кордону, так і на довільні. Прекрасним партнером у стайлинг для дзеркальних плівок може стати палітра литих самоклеючих «металіків». Навіть плівки сімейства «хамелеон», підібрані в тон з кольором дзеркальних, можуть скласти гідну комбінацію для втілення аерокосмічних дизайнів нового тисячоліття (дивіться розділ «плівки металік» і «плівки хамелеон»). Дзеркальні плівки володіють наступними характеристиками. Це литі плівки, з колірною гамою «срібна і золота», з прозорим клейовим шаром, призначені для нанесення на рівні поверхні та поверхні з несильно викривленим профілем. Мінімальна температура нанесення на борт +4°С, температура експлуатації -35° … +95°С, гарантія – 7 років.

Ця плівка також використовується для термоформовки. Видаляються дзеркальні плівки також бездоганно, як і триматися, без залишків клейового шару. Якщо Вас зацікавили можливості стайлінг студії AVTO DRESS CODE в області обклеювання матових чорних і кольорових плівок, а також прозорих антигравійних і захисних матеріалах, Ви можете ознайомитися з інформацією на відповідних відділах сайту. Фахівці ADC можуть також запропонувати для Вас захисні рішення для оптики фар з можливим використанням тонування. Захист від сколів і помутніння – переборна завдання для експонованих нами самоклеючих вінілових матових плівок. В розділі «Диски на авто» Ви зможете ознайомитись з цікавими рішеннями, сполучаються з стайлинговым дизайном автомобіля. Розділи «Захисні прозорі плівки», «Плівки, що імітують карбон», «кольорові Матові плівки», «Матові чорні плівки», «Винилография» і «Камуфляж» – розширює Ваше уявлення про можливості стайлинговой студії ADC.

Стайлинговая студія ADC застерігає автолюбителів і просто фізичних осіб, які не пройшли відповідного навчання та не мають досвіду роботи з «литими» СВП від втрат тимчасових і фінансових ресурсів на дорогі матеріали при спробі самостійної обклеювання таких плівок на автомобілі поза професійних приміщень без відповідного механічного і термічного обладнання.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE , які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, з обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).

Фотогалерея робіт дзеркальними плівками
Для перегляду натисніть на зменшене зображення