Широкоформатний друк

Широкоформатний друк
Широкоформатний друк2017-02-20T22:17:28+02:00

Компанія PRIISK GROUP пропонує широкий спектр послуги широкоформатного друку з якістю, яке відбудеться ваші очікування. Широкоформатний друк стала окремим напрямкам компанії, і послуги широкоформатного друку на різних матеріалах компанії PRIISK GROUP затребувані широким спектром наших постійних клієнтів. Наша компанія брала участь у ребрендинг мобільного оператора Київстар, здійснює виготовлення поліграфічної продукції для компанії МХП ТМ “Наша ряба”, Агромарс ТМ “Гаврилівські Курчата”, Житомирський маслозавод ТМ “Рудь”, FOZZY GROUP (ТМ “Сільпо”, “Фора”, Nestle-Україна ТМ “Мівіна”, Coca-Cola-Україна, Славутич Калсберг ТМ “Львівське”, Львівський комбінат “Лімо”, ЗАТ Київхліб, МС АТБ, і для цілого ряду великих компаній.

Друк на самоклеючій вініловій плівці, банері, сітці та інших матеріалах у компанії PRIISK GROUP відрізняє висока якість і оперативність роботи і посаду обробки друкованої продукції. Вражаюча якість передачі кольору, технічного вирішення як в діапазоні 720 1440 dpi , так і 540-720 dpi, з відповідним розміром краплі 5-7 пикалитров в Еко друку, так і 25-27 пикалитров в “будиночком сольвенті”, залишає привід для захоплення наших клієнтів з широкоформатного друку при середньоринковому рівні цін. Наш парк машин з широкоформатного друку здатний забезпечувати виготовлення від 2000 до 3000 квадратних метрів на добу, широкоформатного друкованої продукції найвищої якості. Важливим аспектом у просуванні консолідованих сервісів з широкоформатного друку є унікальна система захисту по технології INK-Protect, що дозволяє захищати від механічних пошкоджень та вигоряння маномерные, полімерні, литі самоклеючі вінілові плівки, банер, автотент та інші матеріали забезпечуючи гарантію на 3-5 років. Менеджмент компанії забезпечує обробку, супровід замовлень з широкоформатного друку, контроль друку і постпечатных робіт з супроводом друкованої продукції, до місця отримання на склад замовника у десятках міст України. Розробка креативного дизайну та адаптації макетів є звичайними послугами нашої компанії по виготовленню широкоформатного друку. В розмальовках групи компаній КОПАЛЬНЯ, послуги широкоформатного друку, набувають завершеного комплексні рекламні рішення у разі необхідності встановлення та кріплення брандмауерів, банерів, тентирования транспорту під Євростандарт, і інших сервісів в цьому зв’язку. Все від розробки дизайну виробництва, до монтажу, висотних робіт, виготовлення металоконструкцій, та отримання дозвільних Документів в рамках однієї компанії – PRIISK GROUP. Одним з яскравих прикладів не тільки виробництва широкоформатного друкованої продукції але і управління проектом, є перемога в тендері УЄФА по друку і виробництва широкоформатної продукції, її монтажу на титульних об’єктах в чотирьох містах в рамках проведення чемпіонату по футболу EURO-2012. Десятки тисяч метрів широкоформатного друкованої продукції, переадресація продукції на місця за адресними програмами, брендування близько тисячі одиниць громадського транспорту як і оперативність і якість робіт,були по достоїнству оцінені президентом UEFA Мішелем Платіні.

Унікальна технологія INK-protect, яку представляє наша компанія, відрізняється безпрецедентним рівнем захисту СВП і ПВХ матеріалів від механічних пошкоджень і вигоряння в слідстві UV випромінювання, забезпечуючи високі експлуатаційні характеристики. Ця технологія по суті руйнують таке поняття як “сендвіч” у СВП, коли при друку на самоклеючій вінілових стрічках використовується захисна плівка – ламінат. При використанні цієї технології виключаються такі типові рекламації як вертикальна і горизонтальна усадка СВП, відшарування ламінату від плівки, і ряд інших рекламацій зазвичай завжди мають місце при брендування транспорту, об’єктів зовнішньої візуалізації Мафів, холодильного обладнання, вітрин і т. п. Ця технологія дозволяє створювати неповторні іміджмейкер з використанням матовою основи складу захисту, комбінування протекла з металізованими вкрапленнями слюди (срібло, золото, корал), створювати ефект інею, при експонуванні продуктів “холодної” категорії.

Компанія PRIISK здійснює комплексні роботи з широкоформатного друкованою продукцією на всій території України за рахунок власних бригад фахівців художників-монтажників, які проживають у цих містах пройшли навчання та акредитацію в нашій компанії. Нас відрізняє від інших компаній як здатність одночасно, масштабно проводити роботи на всеукраїнському просторі, так і рівень цін наших послуг.

Зверніться в компанію PRIISK GROUP і замовте презентацію наших можливостей з демонстрацією, як зразків широкоформатного друку, так комплексних рішень щодо зовнішньої реклами, рекламі на транспорті та ін. послуг.