Плівка карбон, що імітує карбон

Плівка карбон, що імітує карбон
Плівка карбон, що імітує карбон2021-04-06T16:06:41+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Дивитися фото різновиди плівки карбон

Тюнінг, стайлінг авто. Плівки карбон для обклеювання авто.

Автовласники, які хочуть надати своєму авто більш сучасний, стильний та оригінальний вигляд, часто обирають обклеювання поверхні плівкою. Це відносно дешевий і простий спосіб декорування, який є більш доступною альтернативою фарбуванню. З його допомогою можна не лише прикрасити машину чи кардинально змінити її вигляд, але й приховати зовнішні дефекти на кшталт подряпин, сколів.

Однією з найбільш поширених послуг стайлінгу є покриття авто карбоновою плівкою. Цей матеріал являє собою різновид вінілу, який отримав свою назву через привабливий і оригінальний зовнішній вигляд. Перш ніж обрати такий варіант для декорування свого авто, треба ознайомитись з усіма його недоліками і перевагами.

Особливості матеріалу

Такий різновид плівки називають ще покриттям «під карбон». В її складі присутні вуглецепластикові компоненти, які утворюють унікальну текстуру й малюнок разом із прогумованими частинками. Під час наклеювання волокна, які знаходяться на зовнішній частині покриття, лягають по-особливому, утворюючи неповторний ефект карбону. Так поверхня автомобіля виглядає більш стильною та привабливою.

Раніше такий матеріал використовували здебільшого для гоночних машин, аби виділяти їх серед купи інших і захищати від зовнішніх пошкоджень. Згодом тенденції з використання карбонової плівки перейшли на більш аматорський рівень — вона почала наклеюватися і на звичайні машини. Покривати нею можна увесь кузов або його окремі деталі. Будь-яке рішення виглядає дуже стильно й неповторно.

Головні властивості та особливості карбонової плівки

Особлива, оригінальна структура — не єдина причина, через яку так багато автовласників прагнуть купити такий варіант для стайлінгу свого транспортного засобу. Це чудова можливість змінити зовнішній вигляд свого автомобілю швидко, якісно і за доступною ціною. Карбонова плівка порадує користувача такими перевагами:

  • захист поверхні від забруднень, пилу, дрібних саден. Якщо обрати такий тюнінг, можна добре приховати видимі дефекти. Плівка наклеюється дуже дбайливо та обережно, не пошкоджує оригінальне покриття;
  • стійкість до температурних коливань. На морозі чи на сонці матеріал не зкочується, не вкривається непривабливими пухирцями;
  • можливість зняти плівку в будь-який момент без особливих зусиль. Після цього на машині не лишається ніяких пошкоджень чи помітних слідів;
  • покриття не потребує особливого догляду. Воно довго виглядатиме, як нове;
  • різноманітність стилів та забарвлень.

Замовити оклеювання авто карбоновою плівкою в Києві за доступною вартістю найкраще в нашій компанії. Ми використовуємо сучасні технології для нанесення зображення на матеріал і його поклейки, аби досягти найкращих результатів.

Плівка під карбон є найпоширенішим різновидом вінілового матеріалу для оклеювання автомобілів. Важливою перевагою цього покриття вважається його неповторна текстура. Будь-яка кольорова гама, задіяна у створенні карбонового ефекту, виглядає дуже красиво, навіть якщо покривати не усю поверхню машини, а лише її окремі частини.

Карбонова плівка легко наклеюється і має здатність приймати будь-яку форму. Тому її дуже зручно використовувати для обробки рельєфних, нерівних поверхонь. Також вона значно підвищує міцність оригінального покриття, надає йому якісні захисні властивості й оберігає від подряпин чи сколів. Її найкраще використовувати і тоді, коли головна мета стайлінгу — приховати дрібні дефекти й нерівності. Важливим параметром вважається також стійкість до впливу ультрафіолету, чим не може похвалитися простий вініл.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE, які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, з обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).

Плівки під карбон: колір, серія плівки
Плівка, що імітує карбон виробництва 3М (США)
Натисніть на зображення, щоб детальніше подивитися текстуру плівки
Плівка карбон CA 419
Плівка карбон
CA 419
Плівка карбон CA 418
Плівка карбон
CA 418
Плівка карбон CA 420
Плівка карбон
CA 420
Плівка карбон CA 421
Плівка карбон
CA 421
Плівка карбон CA 422
Плівка карбон
CA 422
Плівка карбон CA 423
Плівка карбон
CA 423
Плівка карбон CA 424
Плівка карбон
CA 424
Плівка карбон CA 425
Плівка карбон
CA 425

Майстер-клас. Плівки, що імітує карбон.