Плівка карбон, що імітує карбон

Плівка карбон, що імітує карбон
Плівка карбон, що імітує карбон2020-08-13T12:29:15+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Дивитися фото різновиди плівки карбон

Тюнінг, стайлінг авто. Плівки карбон для обклеювання авто.

Плівка, що імітує карбон виробництва 3М (США) альтернативне рішення дорогому карбону. Плівка, «під карбон» не тільки захистить лакофарбовий шар вашого авто від дрібних відколів і пошкоджень, але і «вдихне» у ваш автомобіль спортивний, впевнений у собі характер. Такі характеристики, як товщина матеріалу, відносне подовження, що формують показник «пам’яті матеріалу на повернення», у випадку з матеріалом виробництва 3М, легко компенсуються гиперпоказателями клейового шару і дозволяють наносити плівку під карбон» на досить непрості поверхні. Ця самоклеюча фактурна плівка імітує карбон з ефектом 3D і застосовується, як у зовнішньому стайлінг, так і всередині автомобілів для косметичної обробки елементів салону. Найчастіше використовується вінілова плівка, що імітує карбон 3D DI-NOC Carbon (виробництва 3М).

Виробництво плівок, що імітують карбон в компанії 3М взяло на себе «східне крило компанії» – високотехнологічний завод у Японії. Незважаючи на віддаленість від звичайних європейських виробників, це не відбивається на українських клієнтів, так як офіційний представник комерційної графіки 3М в Україні PRIISK GROUP, представлений своїм підрозділом AVTO DRESS CODE має достатній кількісний і якісний асортимент плівок, що імітують карбон. Не тільки бездоганна фіксація на борту, але і безперешкодний демонтаж через рік, три або через п’ять років, коли Вам цього захочеться, не залишає жодних клейових залишків на борту авто саме при використанні самоклеючих плівок 3М.

Використання плівок, що імітують карбон в основних кольорах, в чорному і білому, а також в додатковому темно-сірому, дозволяють пропонувати на українському ринку найвишуканіші колірні рішення і комбінації цього матеріалу з іншими плівками 3М. Крім поєднань самоклеючих вінілових плівок типу «карбон» з заводськими «рідними» квітами вашого авто, активно застосовуються й інші рішення, «акцентують увагу на одязі вашого авто».

На думку багатьох наших клієнтів, матовий відтінок плівок, що імітують карбон дуже гармонійно виглядає при використанні з кольоровими матовими плівками (дивіться розділ «кольорові матові плівки»). Наприклад, класичним стайлинговым рішенням, на основі чорної вінілової плівки, що імітує карбон, зазвичай є покриття, як правило, площини капота, даху і багажника авто. Тут плівка «під карбон» чудово буде виділена і акцентована, якщо по сусідству на крилах, бамперах, стійках замість заводського наприклад, червоного або жовтого кольору будуть використовуватися ті ж самі або схожі кольори матових кольорових вінілових самоклеючих плівок.

Такі композиції яскравих колірних рішень і їх загального сполучного – витриманого матового відтінку, «прирікають» власників таких автомобілів на репутацію «людини зі смаком». Таким прекрасним поєднанням для 3D вінілів під карбон буде широка палітра матових кольорових плівок (дивіться розділ «матові плівки), які забезпечать, по суті, ексклюзивність стайлингового рішення. Комбінування, в першу чергу чорного карбону з кольоровими червоними, жовтими, оранжевими матовими плівками, створить неповторні образи, індивідуально розроблені за бажанням клієнта. Білий вініловий самоклеючий карбон з тієї ж класичною схемою – «капот, дах, багажник» не тільки освіжить Вашу машину, але і чудово може бути доповнений на бампері, крилах і кузові тими ж чорними, червоними, білими або синіми матовими вініловими плівками.

Литі плівки «металік» і плівки «хамелеон» (дивіться розділи) один із способів або поміняти колір авто з звичайного незвичний з «металевим характером», або змусити Вашу машину, у випадку з вініловими самоклеючими плівками хамелеон, змінювати відтінки кольору в залежності від освітлення або часу дня. Творчо поглибленим клієнтам AVTO DRESS CODE (ADC) готовий запропонувати на їх авто рішення з ексклюзивними повнокольоровими зображеннями від картинок квітів флори і фауни, закінчуючи обклеєними на авто полотнами чоловічий тематики: зброя, хижаки і т. д. (дивіться розділ винилография). Карбонові плівки, незважаючи на їх високі технічні показники і загальну класифікацію, як «литі», ми так само, як і виробник, все ж рекомендуємо використовувати на відносно не складних частинах автомобіля: капот, дах, багажник. Плівки, що імітують карбон, прекрасно вирішують дизайнерські задачі автомобільного стайлінгу, як на зовнішній поверхні авто, так і в інтер’єрі салону автомобіля. Оздоблення панелі керування, дверних карт не займає так багато часу і зусиль, як зовнішня обклеювання авто, і, як правило, обходиться без попереднього демонтажу деталей панелі управління і дверних карт. Така косметична обробка «під карбон» найчастіше здійснюється на рівні ділянки внутрішніх частин салону, що імітують дерево, інші матеріали. Цікавими для Вашої уваги також можуть виявитися стайлінгові рішення, представлені в розділах «Дзеркальні плівки», «Винилография» і «Камуфляж».

Стайлинговая студія ADC застерігає автолюбителів і просто фізичних осіб, які не пройшли відповідного навчання та не мають досвіду роботи з «литими» СВП від втрат тимчасових і фінансових ресурсів на дорогі матеріали при спробі самостійної обклеювання таких плівок на автомобілі поза професійних приміщень без відповідного механічного і термічного обладнання.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE, які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, з обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).

Плівки під карбон: колір, серія плівки
Плівка, що імітує карбон виробництва 3М (США)
Натисніть на зображення, щоб детальніше подивитися текстуру плівки
Плівка карбон CA 419
Плівка карбон
CA 419
Плівка карбон CA 418
Плівка карбон
CA 418
Плівка карбон CA 420
Плівка карбон
CA 420
Плівка карбон CA 421
Плівка карбон
CA 421
Плівка карбон CA 422
Плівка карбон
CA 422
Плівка карбон CA 423
Плівка карбон
CA 423
Плівка карбон CA 424
Плівка карбон
CA 424
Плівка карбон CA 425
Плівка карбон
CA 425

Майстер-клас. Плівки, що імітує карбон.