Реклама на транспорті Дніпропетровськ

Реклама на транспорті Дніпропетровськ
Реклама на транспорті Дніпропетровськ2017-01-07T17:35:22+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті в Дніпропетровську заслужено є обов’язковим інструментом рекламодавців в боротьбі за клієнта. «Наше місто не перше, але й не другий» – заслужено говорять в Дніпропетровську. Незважаючи на те, що Дніпропетровськ третій за чисельністю населення місто в Україні (1.1 млн. чол.) – це найбільший, розвинений промисловий і торговий центр, де реклама на транспорті, як в місті Дніпропетровську, так і в області активно застосовується місцевими та іншими рекламодавцями.

  Компанія PRIISK GROUP будучи піонером і лідером українського ринку, вже у 1991-1992 роках здійснювала роботи по виготовленню реклами на транспорті в Дніпропетровську.
  Також замовлення виконувалися по брендуванню реклами на корпоративному транспорті наших клієнтів, як в Дніпропетровську і області, так і в інших містах країни. До 1993 року реклама на транспорті в Дніпропетровську придбала широкий інтерес, як засіб ефективного і недорогого впливу на споживача, при просуванні товару, послуги або бренду за рахунок підвищення впізнаваності (див. банер справа «Ефективність реклами на транспорті в цифрах»). І в першу чергу така активність всеукраїнських рекламодавців і рекламодавців р. Дніпропетровську припадала на розміщення реклами на корпоративному транспорті (див. фото і читайте детальну інформацію «Реклама на корпоративному транспорті»).

  Перша рекламна компанія в Дніпропетровську

  Перші масштабні рекламні програми всеукраїнських рекламодавців підприємство PRIISK почав здійснювати по рекламі на транспорті і в Дніпропетровську на тоді звичному для жителів міста носії – автофургони, типу «продукти», які централізовано здійснювали в ті часи розвезення хліба, молочної та лікеро-горілчаної продукції та інших товарів по всій території Дніпропетровська. Працюючи «від світанку до заходу» цей рекламний транспортний носій покривав всі райони Дніпропетровська, такі як Батьківщина, Чкалова, Робоча, Підстанція, ДІІТ, Тополя, Сокіл, Мирний, Лоцкаменка, Досвідчений, Червоний камінь, 12-й квартал, Кірова, Калініна і т. д. Реклама ТМ West на транспорті на таких продуктових машинах «газонах» пофарбованих у червоний колір «покрила» весь Дніпропетровськ.

  500 маршруток, 45 міст – це не межа!

  Дніпропетровський ринок реклами на транспорті пам’ятає, як перші маршрутні автобуси (маршрутки), куплене таксопредприятиями р. Дніпропетровська «повезли» на своїх бортах рекламу наших рекламодавців, яку тоді виготовляв та розміщав PRIISK GROUP (ТМ: Lipton, Меркс, Timotei, Shandy, Galla, Onlyyou та ін) (див. фото робіт і докладний опис носія реклами у розділі «Реклама на маршрутних атобусах»). Зокрема, реклама на транспорті в Дніпропетровську торгових марок Galla, Shandy, Onlyyou, не могла залишитися непоміченою, коли десятки «газелей» два роки поспіль експонували рекламу на вулицях міста. Всього в рамках України PRIISK GROUP забрендировал 500 одиниць транспорту, типу маршрутного автобуса, в 45 містах країни. І зроблено це було в рамках прямих господарських договорів з автовласниками парків і силами своїх виконавців реклами на транспорті.

  Брендування автотранспорту без посередників

  Такої тактики і методики роботи PRIISK GROUP дотримується і зараз при брендування автотранспорту, коли реклама на корпоративному або громадському (в першу чергу на «маршрутках») виготовляється і розміщується без посередників, а за прямими господарськими договорами з перевізниками і силами своїх фахівців. Якщо брати до уваги наші потужності широкоформатного друку на плівках для виробництва реклами на транспорті р. в Дніпропетровську та в інших містах України, а також власні поставки самоклеющих матеріалів, що імпортуються в країну, то очевидний повний цикл формують все необхідне для виготовлення реклами на транспорті з помітними конкурентними показниками.

  Крім матеріалів інших виробників самоклеющих вінілових плівок (далі СВП) для виробництва реклами на транспорті в Дніпропетровську та в інших містах PRIISK GROUP також поставляє в Україну СВП виробництва 3М (USA), які представлені нами на правах дистриб’ютора комерційної графіки в Україні.

  З цих причин, при проведенні офіційних тендерів проводяться дніпропетровськими рекламодавцями по рекламі на транспорті, цінові та гарантійні показники PRIISK GROUP частіше виглядають конкурентнішим, в порівнянні з пропозиціями локальних операторів реклами на транспорті р. Дніпропетровськ.

  З актуальних зараз ефективних транспортних носіїв реклами для «покриття» міста Дніпропетровськ, по громадському транспорту, в першу чергу проглядаються маршрутні автобуси (маршрутки) (Детально читайте в розділі «Реклама на маршрутних автобусах»). Кількість днів виходу на місяць такого дніпропетровського формат носія реклами на транспорті істотно вище, ніж у громадського транспорту муніципальної власності, тобто 29-30 днів проти 19-20 відповідно. До цього додамо, що всім дніпропетровським автолюбителям відома наполегливість і активність водіїв маршрутних автобусів, що відбивається на швидкості пересування за маршрутом розміщеної реклами на транспорті в Дніпропетровську. Справа в тому, що маршрутка – це приватний транспорт, власники якого приватні автотранспортні підприємства, зацікавлені в більшому пасажирообігу в Дніпропетровську. Більший коефіцієнт проходження по маршруту, вихід на місяць, дають високі показники повторних контактів з реклами на транспорті в Дніпропетровську, з таким носієм, як «маршрутка», порівняно з тролейбусом чи трамваєм.

  Реклама на транспорті р. Дніпропетровськ муніципальної власності (тролейбус, трамвай, автобус), також є ефективним форматом подачі інформації (Читайте детальніше в розділах «Реклама на тролейбусах», «Реклама на автобусах», «Реклама на трамваях»).

  При розміщенні реклами на транспорті в Дніпропетровську на тролейбусах, трамваях, автобусах вартість виробництва зазвичай включаються не тільки роботи, матеріали, але і фарбування з реверсивною перекраской в паспортний колір. Після закінчення терміну прокату розміщеної реклами на дніпропетровському рухомому складі цих типів транспорту такі роботи проводяться у відповідності з виходом термінів експонування по кожному транспортному засобу.

  Виготовлення макета, перед розміщенням на транспорті

  Перед розміщенням реклами на транспорті в Дніпропетровську PRIISK GROUP пропонує виготовлення оригінал-макета. Такі роботи здійснюються за нульовою вартістю за розміщення транспортної реклами з адаптацією на різні типи авто.

  З 1991 року наша компанія виготовила та розмістила реклами на транспорті більш ніж на 40 тис. одиниць транспорту в Дніпропетровську і в 52 містах України. Крім реклами на транспорті PRIISK розміщує і виробляє рекламу на легкових автотакси, канатних дорогах, кораблях річкового і морського пароплавства, літака відповідно, не тільки в Дніпропетровську, а й в найбільших обласних і районних центрах, де присутні ті чи інші носії такої транзитної реклами. Зовнішня реклама, така, як оформлення вітрин, брендинг холодильного обладнання, точок продажів, малих архітектурних форм (МАФ) для наших клієнтів. Реклама в інтер’єрі, підлогова графіка в мережевих супермаркетах, виготовлення тентових конструкцій і автотента з елементами реклами, широкоформатний друк – все це можна замовити у рамках однієї кампанії (Читайте в розділі «зовнішня реклама» і в інших розділах сайту).

  Підрозділ стайлінгу авто AVTO DRESS CODE (ADC) знаходить практичне застосування серед дніпропетровців, при необхідності повної заклеювання авто CAR WRAPPING. Так пропонується обклеювання плівками імітують структуру вуглеволокна CARBON або чорними, кольоровими матовими, плівками. Любителям полювання пропонуємо камуфлювання авто плівками з печаткою, з фактурами лісу і матовою захисної ламінацією. Винилография транспорту з рекламою в Дніпропетровську від офіційного дистриб’ютора комерційної графіки 3М в Україні.

  Докладно про рекламу на транспорті у Дніпропетровську та інших містах України читайте у відповідних розділах сайту «Реклама на транспорті».
  Загальну інформацію про всіх рекламних послугах PRIISK GROUP Ви зможете отримати, зайшовши на головну сторінку сайту.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость