Про компанію PRIISK GROUP

Про компанію PRIISK GROUP
Про компанію PRIISK GROUP2021-03-09T11:53:14+02:00

PRIISK GROUP – ваш надійний партнер і особистий маркетолог

Хто ми? Багатопрофільне виробниче рекламне підприємство, яке успішно працює на ринку України з 1991 року. Офіс і інші відділи PRIISK GROUP розташовані в Києві, але звернутися до нас можна з будь-якого обласного центру України. Ведемо безпосереднє співробітництво з кожним клієнтом без посередників на підставі договорів. Всі роботи виконують досвідчені фахівці у встановлені терміни, починаючи з узгодження деталей замовлення і закінчуючи розміщенням реклами на транспорті.

З PRIISK GROUP вигідно і надійно, ми – за прозоре взаємовигідне співробітництво без підводних каменів.

Унікальний комплекс послуг

У нас дійсно немає конкурентів. Підтвердимо сказане. Фахівці PRIISK GROUP, на відміну від інших рекламних компаній, роблять все самостійно без допомоги сторонніх осіб. У нас є:

 • сучасне виробниче обладнання для виготовлення реклами;
 • відділ з обклеювання матеріалів;
 •  договори з прямими постачальниками самоклеючих вінілових плівок з США і Кореї;
 • можливість надавати послуги з розробки та розміщення транзитної реклами за найбільш конкурентними цінами в Україні.

Професіоналам PRIISK GROUP довіряють завдання самої різної складності. Наприклад, можна замовити комплекс послуг або обмежитися розробкою креативу чи сервісним супроводом тощо.

Реклама на транспорті – один з основних напрямків. Ми також допоможемо яскраво заявити про себе, презентувати бізнес цільовій аудиторії і привернути увагу нових клієнтів. У нас можна замовити широкоформатний друк, штендери, сітілайти, стели, вивіски, банери, оформлення вітрин і торгових точок та багато іншого.

Детально про рекламу на транспорті

Маркетингові матеріали розміщуємо на тролейбусах, трамваях, автобусах і автомобілях приватних перевізників. Адаптуємо рекламу під розміри транспортного засобу, враховуючи всі нюанси технічного завдання, узгодженого з замовником. Звертайтеся, якщо ви власник легкового або вантажного автомобіля, фахівці реалізують ідеї найкращим чином. Також розміщуємо рекламу на морських судах і літаках. Виготовимо вінілову плівку з цільовим повнокольоровим зображенням оптимальних розмірів, що прописано в договорі. Ви відзначите високу якість принту і його довговічність.

30 років досвіду – те, чим варто пишатися

Починаючи з 1991 року, фахівцями PRIISK GROUP було виконано понад 40 000 замовлень. Це означає, що нашу рекламу можна побачити на величезній кількості транспортних засобів. За 30 років ми співпрацювали з клієнтами з більшості міст України та з країн ближнього зарубіжжя. Сьогодні ми надаємо послуги в Києві, Дніпрі, Донецьку, Харкові, Одесі, Львові, Вінниці, Ужгороді та Херсоні. Також звертайтеся до нас, якщо потрібно розмістити рекламу на автотранспорті в наступних містах: Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми і Тернопіль.

Фото деяких завершених проектів є на сайті, пропонуємо з ними ознайомитися. Вони представлені в розділах з рекламою на:

 • фірмовому транспорті;
 • тролейбусах;
 • трамваях;
 • автобусах;
 • маршрутному і легковому таксі;
 • кораблях;
 • літаках.

Попри великий досвід роботи, ми продовжуємо вчитися і ділимося досвідом з тими, кому це цікаво. На сайті ви знайдете багато корисної інформації, матимете для себе користь після її вивчення. Великою популярністю користуються матеріали, присвячені рекламі на транспорті за кордоном, результати статистичних досліджень і аналіз ефективності кампаній.

Опис послуги стайлінгові студії

AUTO DRESS CODE – один з відділів PRIISK GROUP, де можна замовити тюнінг, стайлінг, рестайлінг автотранспорту, для якого наші фахівці використовують самоклеючі вінілові 3D-плівки і багато іншого. У нас є величезна база матеріалів, що дозволяють реалізувати проекти найкращим чином! В роботі використовуємо такі види плівок:

 • дзеркальні під золото і срібло, «хамелеон», «металік»;
 • глянцеві;
 • матові та ін.

Виконуємо аерографію, вінілографію, поліруємо кузов ТЗ, фарбуємо якісними довговічними складами. Все це можна зробити на автомобілях всіх відомих марок і моделей, квадроциклах, скутерах, мотоциклах, яхтах, моторних човнах і літаках. Звертайтеся в AUTO DRESS CODE, якщо потрібно обклеїти плівками меблі, техніку, декор та багато іншого.

За бажанням виконати нанесення реклами можна самостійно, зробити це якісно допоможуть наші майстер-класи, шукайте їх у відповідних підрозділах сайту. Є навчальні матеріали з повним описом технічних вимог до робіт та особливостей сировини (інформація по дзеркальним, матовим і захисним антигравійним плівкам, вінілографії і камуфляжу, полірування кузова авто тощо).

Ми завжди раді допомогти і виконати замовлення будь-якої складності, звертайтеся в PRIISK GROUP.