Про компанію PRIISK GROUP

Про компанію PRIISK GROUP
Про компанію PRIISK GROUP2020-07-27T14:18:57+02:00

Компанія PRIISK INC. піонер українського ринку
транспортної реклами. Через чверть століття
PRIISK GROUP залишається лідером,
зміцнює свої позиції.

Компанія «PRIISK GROUP» – піонер і лідер ринку транспортної реклами, вже давно являє собою багатопрофільне виробниче рекламне підприємство. ТОВ «КОПАЛЬНЯ Інк.» був заснований в 1991 році. Головний офіс і виробнича база в Києві. Компанія «КОПАЛЬНЯ» – єдине українське підприємство, здатне без посередників, на основі «прямих» господарських договорів, своїми силами одночасно виконувати рекламні роботи як на транспорті, так і в інших напрямках у всіх 25-ти обласних центрах України. Свої штатні фахівці по поклейке, власне виробниче обладнання для виготовлення реклами, прямі поставки матеріалів (самоклеючих вінілових плівок) згідно договорів про офіційною дистрибуції комерційної графіки компанії 3М (США), LG (Корея) та інших виробників в Україні, все це забезпечує конкурентні, низькі ціни на українському ринку транзитної реклами і не тільки. В рамках роботи одного підприємства замовник може отримати повний комплекс послуг від креативу, розробки дизайну та медіа-дизайну, закінчуючи контролем якості, сервісним супроводом і моніторингом. Презентацію чотирьох основних розділів компанії пропонуємо вам розпочати з розділу «Реклама на транспорті».

Розділ «Реклама на транспорті» докладно розповідає про Рекламу, як на громадському транспорті (тобто реклама на тролейбусах, реклама на автобусах, реклама на трамваях), так і реклама на приватних перевізників, тобто на муніципальних маршрутних автобусах типу «Богдан». У розділі також йдеться про рекламу на транспорті замовників реклами на вантажному та легковому автотранспорті. У цьому розділі ми ознайомимо вас з рекламою на легкових таксі, рекламою на кораблях і рекламою на літаках. Крім виробництва реклами на транспорті, яка здійснюється шляхом обклеювання самоклеющейся вінілової плівки з повнокольоровим зображенням (повнокольоровий широкоформатний друк), ми також запропонуємо вам виготовлення дизайну і креативу реклами на транспорті. PRIISK GROUP запропонує вам інформацію про оренду, прокаті, виробництві реклами на транспорті в таких містах як: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса, Львів, Вінниця, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль.

Важливо відзначити, що PRIISK GROUP з 1991 року виготовив і розмістив рекламу більш ніж на 40 тисячах одиниць транспорту, у 52-х містах України та близького зарубіжжя. У розділі «Реклама на транспорті», ви зможете детально ознайомитися з рекламою на автотранспорті в наступних підрозділах: «Реклама на фірмовому транспорті». «Реклама на тролейбусах». «Реклама на трамваях». «Реклама на автобусах». «Реклама на маршрутних таксі». «Реклама на легкових таксі». «Реклама на кораблях». «Реклама на літаках». Для розділу «Реклама на транспорті» вам також буде корисна інформація на банерах нашого сайту, що знаходяться праворуч на сторінках відповідних розділів «Реклама на транспорті за кордоном» (креатив на колесах). «Ефективність реклами на транспорті» (дослідження, статистика). «Що ефективніше, тролейбус або «Богдан»?» (за і проти).

Другий розділ компанії – це послуги стайлинговой студії AUTO DRESS CODE. Тюнінг, стайлінг, рестайлінг самоклеючими вініловими плівками під 3D карбон і багато іншого. Це дзеркальні плівки «срібло», «золото», матові чорні плівки, кольорові матові та глянцеві плівки, антигравійне прозорі плівки, захисні плівки, плівки «хамелеон», плівки «металік», плівка «камуфляж», винилография і аерографія, полірування кузова автомобіля, диски на авто, фарбування авто матовою фарбою, «внутрішнє» автотранспорту, мотоциклів, квадроциклів, скутерів, моторних човнів і яхт. Поклейка плівками авіатранспорту – приватних літаків і вертольотів. Дизайн, обклеювання плівками ноутбуків, зброї для полювання, декор офісних і домашніх меблів. PRIISK пропонує обклеювання транспорту різних марок та виробників таких як: ‘Mersedes”, “BMW”, “Porsche”, “Lamborghini”, “Toyota”, “Mazda”, “Mitsubishi” “Land Rover”, “Jeep”, “VOLVO”, “Ford” “Dodge”, “Hammer”, “Lexus”, “Ferrari”, “Jaguar”, “Volkswagen”, “Jeneral Motors”.

Цей розділ формує додаткові підрозділи: «Дзеркальні плівки. «Плівки «металік». «Матові чорні плівки». «Плівки, що імітують карбон». «Кольорові матові плівки». «Захисні прозорі плівки або плівки антигравійне». «Винилография». «Камуфляж». «Поліровка кузова автомобіля». «Плівки «хамелеон». «Диски на авто». «Обклеювання плівкою мотоциклів, квадроциклів, скутерів, яхт, вертольотів, літаків». «Поклейка плівки ноутбуків, зброї для полювання, декор офісних і домашніх меблів». «Фарбування авто матовою фарбою». Наприкінці основних розділів у підрозділах «Майстер-клас», ви зможете отримати інформацію щодо навчання «поклейки» самоклеючими вініловими плівками і полірування авто, а також інформацію щодо характеристик плівок 3М, та технічним вимогам для таких робіт. Це «Майстер-клас. Дзеркальні плівки», «Майстер-клас. Камуфляж і винилография», «Майстер-клас з захисним антигравієвим плівкам», «Майстер-клас. Матові чорні і кольорові плівки», «Майстер-клас. Плівки, що імітують карбон», «Майстер-клас. Поліровка кузова авто».

  • Вичерпне пропозицію форматів реклами на транспорті, яке можна застосувати в максимальній кількості міст на українському ринку в рамках однієї компанії.
  • Вражаюче якість друку сольвентними чорнилом дозволяє запропонувати Замовнику широкий спектр яскравих і цікавих рішень з застосуванням друк на банері, сітці, з/к плівці, папері тощо
  • Автотент (євростандарт) , виготовлення та монтаж виробів з PVH, банери на фасади будинків, торгові павільйони з елементами реклами, навіси, зовнішні виставкові конструкції, метало каркаси та багато іншого.

Структура компанії