Оформлення торгівельних точок

Оформлення торгівельних точок
Оформлення торгівельних точок2017-02-20T21:33:40+02:00

Наші роботи по оформленню торгових точок

Invalid WP Real Media Library ID encountered.

Магазини, торгівельні кіоски та інші малі та середні торговельні об’єкти. Облицювання пластиком і обклеювання рекламним іміджем об’єктів в містах України.

Такий брендинг малих магазинів останнім часом користується у рекламодавця великою популярністю, як один з видів реклами в місцях продажів в області екстер’єру. Як правило, цей інструмент реклами є наслідком «поділу» ринку дрібної торговельної мережі між великими, в першу чергу, «пивними компаніями і брендами, що просувають солодкі напої і воду.
Такі роботи з брендінгу передбачають, як правило, консалидированное взаємодію власників торгових точок і представників рекламодавця. Після цього рекламодавець надає підряднику адресні програми для виконання робіт. Перш, ніж наноситься імідж реклами на кожен торговий об’єкт, підрядником здійснюються заміри і розробляється ескіз (дизайн) реклами. Поверхня торгової точки (кіоску, магазину) повністю або частково облицьовується пластиковим матеріалом – стільниковим полікарбонатом. Тільки після цього наноситься самоклеюча вінілова плівка з повнокольоровим друком.

Оформлення торгових точок

PRIISK GROUP, як офіційний дистриб’ютор комерційної графіки «3М» в Україні, пропонує комплексні рішення реклами в місцях продажів від дизайну майбутньої реклами до оренди місця. Самоклеючі вінілові плівки виробництва «3М», лідера інновацій і якості в нашій компанії, Ви зможете взяти за основу за цінами, що конкурують із звичайними матеріалами. Підлогова графіка, стоппери, воблери, вказівники, реклама на товарній стрічці в прикасовій зоні. Брендинг екстер’єру: реклама на клітинки для зберігання сумок, на турнікетах, на товарних візках. Вітрини, POS конструкції, вхідні групи, тротуарна графіка.

Крім оформлення торгових об’єктів, ми на своєму обладнанні, своїми силами, у всіх містах країни виготовимо і розмістимо будь-які інші носії рекламної інформації в торгових мережах міст України. Комплексне рішення по Вашому бажанню, може припускати роботу «під ключ», не тільки з виробництвом, але і з орендою площ у відомих Вам торгових мережах, і з підготовкою медіа-плану рекламної компанії З 1991 року PRIISK GROUP щорічно виготовляє і розміщує десятки тисяч квадратних метрів в рекламі на транспорті. У нас достатньо досвіду і власних фахівців, щоб виконувати як і раніше, всеукраїнські рекламні завдання швидко, якісно і, як завжди, за конкурентною ціною. Не мають аналогів в своїй більшості, самоклеючі матеріали виробництва «3М» можна застосовувати практично на всіх відомих поверхнях: на плитці, мармурі, асфальті, на склі, на цегляній стіні!

Наприклад, нічого крім плівок «3М», Вам надовго не вдасться «поклеїти» на гумову поверхню товарної стрічки в прикасовій зоні або на поручні экскалатора в метро. Хіба що на кілька годин, в кращому випадку днів, експлуатації в русі. Не варто залишати ілюзію того, що існує інший захисний ламінат, крім плівки «3М» на планеті Земля, з прозорим клейовим шаром, наприклад, для довгострокового захисту іміджу, виконаного на перфорованих плівках ONE WAY VISION при обклеюванні вітрин або, скажімо, скляних стін будинків і торговельних центрів. Ніякі звичайні плівки з клейовим зусиллям 16,18 або 20 Ньютон на 25 мм не впораються із завданням, наприклад, передбачає нанесення реклами на аллюминевую, не ґрунтовану поверхню машин з ролетами. Тут без плівки з клейовим зусиллям 72 Н/25 мм, серія 380 Controltac IJ «3М» не обійтися. Незважаючи на рекордні показники адгезії, система Comply не залишить шансу на життя навіть для маленького повітряного міхура під плівкою. Так, до речі, саме плівки «3М» не залишають будь-якого залишку клейового шару після їх демонтажу.

Асортимент вибору матеріалів та рекламних поверхонь розширює межі подання рекламодавця про його реальних можливостях з компанією “PRIISK GROUP”, офіційного представника комерційної графіки “3М” в Україні.

Більш детальну інформацію про рекламі, збільшує продажі, Ви зможете знайти у розділі «Реклама в місцях продажів. Виробництво і розміщення.