Реклама на автомобільних тентах і PVH друк

Реклама на автомобільних тентах і PVH друк
Реклама на автомобільних тентах і PVH друк2017-04-09T09:58:00+02:00

ЗАТЕНТОВАНО ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ З 1991

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Invalid WP Real Media Library ID encountered.
  Дізнатися вартість

  МОЖЛИВО, ВАС ТАК САМО ЗАЦІКАВЛЯТЬ ІНШІ ВИДИ РЕКЛАМИ

  Реклама на маршрутках

  Реклама на маршрутках

  Реклама на автобусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на вантажному транспорті

  Вантажний транспорт

  logo_pvhУ 1997 році було сформовано підрозділ PRIISK TENT в рамках якого виконуються різні види робіт:Виготовлення автотента на основі PVH 630г/м2 (ЅІО Line Франція) проводиться за вимогами «Євростандарт» під митний трос. У більшості випадків підрозділ здійснює виготовлення тентів з рекламним зображенням, виконаним або сольвентного печаткою, або спеціальними фарбами з практично безстроковими експлуатаційними якостями.

  Також виконуються роботи з виготовлення та монтажу конструкцій з PVH, торгового, експозиційного та іншого господарського призначення, зварні та розбірні модульні конструкції і вироби з металу.

  Автомобільний транспорт – це чудова можливість для розміщення реклами, яка в підсумку дозволить отримати очікуваний прибуток за допомогою збільшення кількості клієнтів фірми або компанії. Якщо Ви хочете замовити таку послугу, як реклама на автомобільних тентах, тоді зверніть увагу на пропозицію від групи компаній Priisk Group. Досить давно було сформовано підрозділ Priisk Tent, яке займається виконанням таких видів робіт, як тентирование на основі PVH за вимогами “Євростандарт”, виготовлення і монтаж конструкцій з PVH різного призначення.

  Реклама на тентах вантажівок – це дуже затребуваний вид реклами, який стає помітний відразу ж великій кількості людей. Не має значення, в якому місті знаходиться вантажний транспорт – в будь-якому разі ефект від реклами буде досягнутий. Компанія Копальня Груп здійснює виготовлення і розміщення тентів на всі види автомобілів і причепів. Серед них газель, вантажні машини, автомобілі. Тент на фуру у нас можна купити дуже дешево – ціна не вдарить по кишені і обрадує будь-якого клієнта, який хоче замовити максимально якісну продукцію. Співпрацювати з нами дуже зручно – ми пропонуємо дійсно вигідні умови.

  Замовте брендування на поверхні тентів в компанії Priisk Group – це відмінна можливість прорекламувати послуги або продукцію. Тенти виготовляються з матеріалу з PVH покриттям, яке дозволяє наносити рекламу будь-якого формату. В основному нанесення зображення здійснюється в широкому форматі, який залежить від площі тенту.

  Співробітники компанії – кваліфіковані та досвідчені фахівці, які зможуть створити якісну рекламу. Вона не залишиться непоміченою. При виготовленні використовуються сучасні матеріали та новітнє обладнання.

  Різноманітні дослідження довели, що реклама на тентах автомобілів та вантажних автомобілів (тент або кузов) відрізняється високою ефективністю і працює на результат. Її основна перевага – мобільність. Вона може легко пересуватися по місту, охоплюючи увагу максимальної кількості аудиторії. Звичайно ж, це один з основних чинників позиціонування своєї продукції або послуг на ринку.
  Якщо Ви хочете замовити рекламу на тенті, тоді зверніться до фахівців у цій галузі. Зробіть своє замовлення – ми врахуємо всі Ваші вимоги і побажання, надавши в результаті ефективну рекламу, яка дозволить збільшити впізнаваність бренду і допоможе просунути бізнес на новий рівень.

  Яскраве зображення на тенті обов’язково приверне увагу кожного перехожого. Вантажна машина або автомобіль легко виділиться на тлі загального потоку – будьте впевнені, що потенційний клієнт зможе помітити рекламу без особливої праці. До речі, одне з основних її переваг – ненав’язливість.

  Скористайтеся перевагою співпраці з Priisk Group і замовте високоякісну рекламу на транспорті. Ціна на послуги відрізняється доступністю і вигодою для кожного замовника.