Реклама на транспорті Кривий Ріг

Реклама на транспорті Кривий Ріг
Реклама на транспорті Кривий Ріг2017-01-07T17:39:21+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  У чому ж суть реклами на транспорті? Все просто. Головна ідея полягає в тому, що реклама весь час знаходиться в різних місцях, тобто її бачить весь Кривий Ріг, а то й уся Україна. Коштує це небагато, але Ви одразу зрозумієте, що зробили правильний вибір: обороти Вашого бізнесу почнуть рости, збільшиться потік клієнтів, і всі гроші, вкладені в рекламу, окупляться. Компанія «Priisk Group» займається цією сферою послуг понад 20 років, потрібно лише вказати Ваші дані і контактну інформацію, а наші співробітники виготовлять макет, запропонують найкращий тип реклами, і, якщо Вас все влаштовує, залишиться лише оформити папери. Є багато варіантів, наприклад, реклама на автобусах, трамваях, тролейбусах приватних автомобілях та багато іншого. Для кожного типу реклами підбирається різний замовлення. Замовити рекламу на транспорті простіше, ніж Ви думаєте.

  На якому транспорті краще розмістити рекламу в Кривому Розі

  Реклама на транспорті у Кривому Розі дозволить замовнику ефективно заявити про свої товари та послуги потенційним клієнтам. В межах міста рекламну кампанію на транспорті можна розмістити на тролейбусах і автобусах, маршрутках і трамваях. Кривий Ріг – це великий транспортний вузол Дніпропетровщини. Через Кривий Ріг проходять автомобільні дороги Н-11, Н-23, Т-0418, Т-0434, Ви можете розмістити рекламу на особистому транспорті.

  Кривий Ріг розташований у європейській частині України. Площа міста 415 км2. Чисельність населення до кінця 2014 року склало 658 тисяч осіб.

  Детальніше дізнавшись про місто і його транспортній системі, Ви зможете прийняти рішення, на якому виді транспорту краще всього розмістити рекламу в Кривому Розі.

  Довідкова інформація про транспортній системі Кривий Рогу

  Транспортна система Кривого Рогу включає в себе залізничний, повітряний і автомобільний транспорт. По місту пасажирів перевозять тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі. Крім того, діє унікальний вид транспорту – Криворізький швидкісний трамвай.

  Залізничних вокзалів у місті 4: Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Кривий Ріг-Сортувальний. Кривий Ріг зустрічає поїзда з кінцевим пунктом на цій станції, а також частина проходять поїздів, що прямують з півночі на південь і назад. Також відбувається відправлення електропоїздів.

  Міжнародний аеропорт Кривий Ріг розташовується в 21 кілометрі від центру міста. Рейси здійснюють 3 авіакомпанії у великі міста України і до популярних курортів далекого зарубіжжя. Кілька років тому була проведена реконструкція аеропорту. Проте влада міста та адміністрація аеропорту відмовилися в 2012 році від її продовження, так як у зв’язку з показниками пасажирського потоку, розширювати пропускну здатність повітряних воріт Кривий Рогу виявилося не актуально.

  У 2011 році адміністрація Кривий Рогу прийняла рішення провести модернізацію транспортно-маршрутної мережі міста. Заходи стали відповіддю на численні скарги на низьку якість обслуговування та нераціональну систему маршрутів. Торкнулися зміни і Криворізький швидкісний трамвай. Планується, що транспортна реформа завершиться до 2014 року. Крім того, в довгострокові плани закладено будівництво швидкісного трамвая (метротрама) і легкого метро.

  Кожен вид транспорту може стати ефективним майданчиком для розміщення транспортної реклами в Кривому Розі. Компанія «Priisk Group» допоможе Вам вибрати найбільш ефективні рішення поставлених перед Вами завдань, зателефонуйте нам за телефоном: (044) 502-00-52.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость