Реклама на маршрутках в Дніпрі

Реклама на маршрутках в Дніпрі
Реклама на маршрутках в Дніпрі2017-02-26T10:36:43+02:00

ЗАБРЕНДОВАНО МАРШРУТОК С 1991

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Invalid WP Real Media Library ID encountered.
  Дізнатися вартість

  МОЖЛИВО, ВАС ТАК САМО ЗАЦІКАВЛЯТЬ ІНШІ ВИДИ РЕКЛАМИ

  Реклама на тролейбусах

  Реклама на тролейбусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на вантажному транспорті

  Вантажний транспорт

  Наші послуги з реклами на маршрутних автобусах в Дніпропетровську і Дніпропетровській області

  Реклама на маршрутках Дніпропетровськ
  Реклама на маршрутках Дніпропетровськ

  Маршрутні автобуси – це ефективний майданчик для проведення рекламної кампанії на транспорті. Компанія «Копальня» із задоволенням надасть Вам послуги з просування вашого бренду з допомогою маршруток. Ми допоможемо Вам вибрати вид реклами, підготуємо макет і визначимо оптимальний маршрут для проведення рекламної кампанії.

  Яка реклама на маршрутках ефективніше?

  Реклама на маршрутках, як і реклама на автобусах, буває зовнішня (бортова) і внутрішня (в салоні). На бортах транспортного засобу розміщується барвистий макет, який може містити інформацію, яку замовник вважатиме потрібною: назву та логотип компанії, основні послуги, акції, контактні дані, яскраві малюнки або фотографії і т. д. На відміну від внутрішньої реклами, зовнішня реклама видно здалеку і вигідно виділяється із загальної маси транспорту.

  Можливе оформлення з допомогою широкоформатного повнокольорового друку на самоклеючій плівці із ламінацією або аплікація окремих елементів, виготовлених з допомогою плоттерною різання на основі самоклеющейся плівки. Оформити, за Вашим бажанням, можна два борти або відразу весь транспортний засіб.

  Переваги реклами на маршрутках:

  – Маршрутні таксі у Дніпропетровську є найбільш популярним видом транспорту. У кожному районі кількість маршрутів, що обслуговуються цим видом транспорту, обчислюється сотнями. Наприклад, у Дніпропетровську діє 147 маршрутів (за винятком приміських маршрутів), загальною протяжністю 2410 км. В середньому, щоденний пасажиропотік одного маршрутного таксі становить 800 осіб.

  – Широке охоплення аудиторії, незвичайна реклама.

  – Для перевезення пасажирів у Дніпропетровську використовуються «Богдан», «Еталон», «І-Ван» та інші моделі мікроавтобусів, всі вони мають велику площу кузова для розміщення реклами. Реклама розташовується на рівні очей пасажирів, оголошення не тільки зручно прочитати, але і при необхідності записати або сфотографувати на телефон контактні дані.

  – До всіх незаперечних плюсів слід також додати доступну ціну.

  Компанія «Копальня» із задоволенням допоможе вам розмістити рекламу на маршрутних таксі. Телефонуйте нам за номером: (044) 502-00-52.