Реклама на транспорті в Одесі

Реклама на транспорті в Одесі
Реклама на транспорті в Одесі2017-03-17T08:41:07+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті в «Одесі-мамі» (як люблять говорити одесити), популярна у одеських рекламодавців. Транспорт обслуговує мільйонне населення міста дуже ефективний в «південній столиці», формат донесення рекламної інформації. Центральна – ділова, історична і курортна частина міста вкрита рекламою на транспорті різних форматів.

  З 1991 року PRIISK GROUP формував галузь реклами на транспорті в Одесі та інших містах країни на приватному і корпоративному транспорті замовника.
  Брендироание транспорту здійснювалося нашими фахівцями в Одеській області та Одесі, так і інших рекламодавців чий транспорт дислокувався в Одесі. Вже до 1993 року рекламна галузь транспортної реклами отримала в місті активний розвиток за рахунок малих і середніх одеських підприємств, за рахунок безпрецедентних показників ефективності підвищує впізнаваність продукту (фірми) і, як наслідок, продажів (див. банер справа «Ефективність реклами на транспорті в цифрах», і читайте докладно про носії реклами в розділі «Реклама на корпоративному транспорті»).

  Перші масштабні рекламні програми з реклами на транспорті в Одесі здійснювалися тоді на досить екзотичному носії – автофургони, типу «Продукти», які на початку дев’яностих, централізовано здійснювали розвезення продуктів молочних, харчових, алкогольних та інших груп товарів у торгівельній мережі Одеси. «Від світанку до заходу» десятки, цих «газонів», пофарбованих у червоний колір заповнювали простір Одеси рекламою ТМ West по всім відомим районах. Ця реклама на транспорті в Одесі зв’язала Центр, Проспект Шевченка, Приморський, Таїрове, Черемушки, Молдаванку, Пересип, Слобідку і масив Котовського з курортними Ланжероном, Аркадією, Втіхою та 10-ї станції Фонтану.

  Перша рекламна компанія в Одеській області

  Одеський ринок реклами на транспорті пам’ятає, як з’явилися на базі одеських таксопарків перші маршрутні автобуси (Газель), на яких поїхала реклама ТМ Lipton, Timotei, Shandy, Galla, Onlyyou (див. фото робіт і докладний опис носія реклами у розділі «Реклама на маршрутних автобусах»). Саме в середині дев’яностих ми формували ринок реклами на маршрутних автобусах, не тільки в Одесі, а й в 52 містах України було підписано понад 360 прямих господарських договорів з авто підприємцями.

  Реклама на транспорті ТМ Galla, Shandy, Only You з’явилася на вулицях Одеси і 45 міст країни за всеукраїнською програмою з загальною кількістю 500 одиниць транспорту, яку PRIISK виконав за 28 днів і забезпечив прокат реклами за прямими господарськими договорами з власниками транспорту. Свої художники і поклейщики, координації постановок відділу супроводу та розповсюдження матеріалів по країні виконаних на власному широкоформатному обладнанні завершував відділ виробництва.

  Важливим інструментом зниження собівартості реклами на транспорті, як в Одесі, так і в інших українських містах є наші прямі поставки самоклеющих вінілових плівок (СВП) від різних зарубіжних виробників. PRIISK GROUP, крім цього, ми використовуємо плівку 3М (USA), яку застосовуємо для виробництва реклами на транспорті, як СВП на яке наноситься рекламний імідж рекламодавця.

  Весь транспорт Одеси у вашому розпорядженні

  Звичайною справою є ситуація, коли в площині офіційних тендерів по рекламі на транспорті в Одесі цінові, гарантійні та якісні показники компанії PRIISK виявляються краще, ніж пропозиції локальних компаній, що працюють по рекламі на транспорті тільки в Одесі або Одеській області.

  З актуальних зараз коштів транспортної реклами в Одесі, здатних покривати весь місто, цю задачу виконують «маршрутки» (як правило типу Богдана тощо). Докладно про це носії реклами в Одесі та інших містах читайте на сторінці сайту «Реклама на маршрутках». Середньомісячний вихід такого носія становить 29-30 днів. Якщо порівнювати, наприклад, показники виходу в місяць муніципальних тролейбусів, трамваїв, автобусів 19-20 днів в місяць, то очевидна і різниця загальної ефективності носіїв. Це відбувається, тому що маршрутка – це, як правило, приватний перевізник, зацікавлений у більшій пасажирообігу. Якщо до цього додати, що водії транспортних маршрутних автобусів в Одесі дуже «шустро» маневрують і рухаються по місту, то очевидно і більшу кількість повторних контактів і кращий ефект самої реклами на транспорті.

  Не можна не брати при цьому високу ефективність реклами на муніципальному транспорті в Одесі, такому як тролейбус, трамвай і автобус. У будь-якому випадку їх показники повторних контактів перевершать в рази ефективність стаціонарної щитової реклами, а різниця у вартості оренди маршруток і щита в місяць змусять Вас «багато сміятися» і здивують вас ще більше. Раніше, реклама на транспорті в Одесі на тролейбусах і трамваях була пов’язана з необхідністю перефарбовування транспорту під рекламу і реверсивною перекраской в паспортні кольору після закінчення прокату реклами на транспорті на одеському муніципальному рухомому складі. Зараз же застосовуються сучасні плівкові матеріали, які дозволяють брендувати тренспорт не вдаючись до повної перефарбовуванню транспортного засобу. Читайте докладно про цих носіях реклами в розділах «Реклама на тролейбусах», «Реклама на трамваях», «Реклама на автобусах».

  В Одесі, як ні в якому іншому місті, при розміщенні реклами на муніципальних носіях на 3 місяці або на рік необхідно обов’язково передбачати захисну ламінацію прозорою плівкою захищає сольвентную друк іміджу на СВП. Мийки в Одесі транспорту з рекламою здійснюються на спеціалізованих автомийках в ДЕПО з грубими пластиковими щітками. Так як це має місце тільки в Одесі, не варто при розміщенні реклами в місті біля моря» економити на цьому, навіть якщо термін прокату мінімальний, так як реклама на транспорті, у разі «економії», швидко прийде в непридатність. Іншими словами, як кажуть в Одесі «щоб я так забув це, як я це пам’ятаю».

  Безкоштовний макет, широкий спектр послуг

  Одеським рекламодавцям, як завжди і тільки у нас безкоштовна розробка оригінал-макету та його адаптація при розміщенні замовлення. В розділі сайту «Клієнти», Ви зможете побачити багато дизайнерських рекламних рішень на транспорті більше половини, з яких розробив наш відділ дизайну.

  З 1991 року PRIISK GROUP виготовив реклами на транспорті понад 40 тис. одиниць транспорту, як в Одесі, так і в усіх обласних та районних центрах України.

  Крім реклами на транспорті в Одесі PRIISK виготовляє і розміщує рекламу на легкових таксі, кораблях, канатних дорогах. Наприклад реклама відомого одеського казино на таксі, реклама ТМ (Lipton) на кораблях морського пароплавства і реклама ТМ (Оболонь) на «канатці» йде до моря від Французького бульвару. У нас є досвід оформлення літаків приватних авіакомпаній. У розділі «Зовнішня реклама» одеський рекламодавець зможе ознайомитися з можливостями PRIISK GROUP з оформлення вітрин, холодильного обладнання брендування, точок малих архітектурних форм (МАФ), реклами в інтер’єрі. Це підлогова графіка в торгових мережах, виготовлення тентових конструкцій і автотента, типу «Євростандарт» з елементами реклами. Пошиття, термоспайка, металокаркас. Все це, включаючи широкоформатний друк в межах одного підприємства. (Читайте в розділі «Зовнішня реклама» та у відповідних розділах).

  Наші можливості, що виходять за площину реклами на транспорті в Одесі можна буде використовувати при повній або частковій затягуванні авто плівками, типу CARBON (імітують структуру вуглеволокна) чорними та кольоровими, матовими плівками виробництва 3М (USA). Оформлення авто і човнів під камуфляж з матовою ламінацією – любителям полювання.

  Докладно про рекламу на транспорті в Одесі та інших містах України читайте в розділі «Реклама на транспорті».
  Все про можливості PRIISK GROUP на «головній сторінці сайту.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость