Реклама на вантажівках, фірах і причепах

Реклама на вантажівках, фірах і причепах
Реклама на вантажівках, фірах і причепах2017-08-06T08:00:59+02:00

ЗАБРЕНДОВАНО АВТОМОБІЛІВ З 1991

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Invalid WP Real Media Library ID encountered. Invalid WP Real Media Library ID encountered.
  Дізнатися вартість

  Реклама на маршрутках

  Реклама на маршрутках

  Реклама на автобусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на автомобілях

  Реклама на автомобілях

  Реклама на вантажівці – це один з кращих способів поширити інформацію про бренд або послуги що пропонуються. Компанія PRIISK GROUP зацікавлена в просуванні своїх клієнтів, тому і займається розміщенням будь-якого виду реклами, яка наноситься на кузов, борт, кабіну, причіп або тент вантажної фури. Таке зовнішнє виконання, як, наприклад, реклама на причепі, вплине на збільшення споживчого попиту, т. к. вантажівки є чудовими засобами для запуску яскравою торгової компанії.

  Реклама на фурах ще хороша і тим, що даний вид наземного транспорту курсує з досить великим територіям країни і ближнього зарубіжжя, а це значить, що про вашу фірму дізнається найбільша кількість людей. Вантажівки їздять не тільки по місту, але і за його межі, а відтак реклама на вантажних машинах видно не тільки звичайним пішоходам і водіям, але також жителям інших населених пунктів, селищ, сіл, працівникам заправних станцій і т. д.

  Ще однією суттєвою особливістю є те, що реклама на фурі швидше за все вийде за межі України, її побачать жителі інших країн. Це сприятиме розширенню клієнтської бази, значного приросту прибутку, а головне, народження можливої співпраці з новими партнерами. Мільйони вантажівок їздять по світу і тим самим доносять необхідний інформаційний посил, змушує робити покупки. За додатковою домовленістю ми працюємо навіть на півострові Крим і надаємо послугу – «реклама на причепах у Сімферополі», тим самим розширюючи сферу своєї діяльності, пропонуючи при цьому професійну і надійну роботу.

  Крім того, реклама на вантажному транспорті дуже ненав’язлива, на відміну від телевізійної та радіо реклами. При грамотному підході в дизайнерських рішеннях та розміщення на фурі тільки необхідного тексту, ви зможете зацікавити потенційного споживача всього за хвилину. Простір причепа або тенту досить широке, тому там можна розміщувати будь-яку візуальну інформацію. Реклама на причепах надає можливість розширити рамки своєї фантазії і не обмежуватися тільки базової подачею. Ви зможете вмістити туди зображення і текст будь-якої спрямованості, тим самим звертаючи на себе увагу людей, які надалі стануть вашими клієнтами.

  До того ж, водії вантажних автомобілів самі зацікавлені в тому, щоб отримати додатковий прибуток, яка є невеликим, але приємним бонусом до основної заробітної плати, за те, що вони дозволять розмістити рекламу на фурі. Менш ніж через місяць ви відчуєте результат і збільшення кількості дзвінків на фірму, що у природному мірою спричинить за собою і загальне зростання прибутку.

  Істотна відмінність нашої команди в тому, що ми працюємо на пряму з перевізниками. В нашій базі є водії з різних міст України, готові взятися за розміщення реклами на причепах у Дніпропетровську або рекламу на причепах у Києві. Вам не доведеться чекати, т. к. замовлення по друку виконано в найкоротші терміни і його запуск відбудеться на протязі декількох днів.

  Брендування вантажних автомобілів – гарантоване просування

  Компанія PRIISK GROUP займається виготовленням і печаткою зовнішньої реклами на будь-якому виді громадського або наземного транспорту у відповідності з високими технологічними стандартами європейської якості. Ми допоможемо домовитися не тільки з перевізниками, але і проведемо весь спектр процедур по створенню повноцінної торгової компанії. Реклама на фурах Київ, реклама на причепах в Одесі, а також в інших містах йде за доступними цінами. Сфера нашої діяльності поширюється на всю територію України, де ми працюємо з компаніями перевізниками безпосередньо. Наші фахівці допоможуть зробити розміщення реклами на вантажному транспорті, а також подбають про загальної концепції, коли потрібна інформація буде зрозумілою, яскравою і загальнодоступною, з метою, щоб ваша продукція або послуги знайшли свого споживача.

  Виготовлення реклами на вантажному транспорті відбувається на сучасному обладнанні, з використанням тільки якісних матеріалів. Ми гарантуємо не тільки повноколірний друк, але і її довговічність, коли фарба протримається в належному стані протягом тривалого часу, повністю виключаючи можливість вицвітання на сонці і вимивання. Крім того, використання тільки передових технологій дозволило отримати міцний матеріал, який не тріскається і не облущується, а головне, нормально переносить будь-які механічні пошкодження.

  Даний вид реклами дуже корисний, при грамотному побудові комерційної стратегії, коли ви виберете найбільш відповідний маршрут, де проживає найбільша кількість потенційних клієнтів. Реклама на фурах ціна на яку цілком доступна кожному підприємцю, принесе за собою масу позитивних моментів в плані не тільки просування бізнесу, але й розвиток всієї компанії в цілому.

  Команда PRIISK GROUP забезпечує своїх клієнтів послугами з розробки та адаптації 2D і 3D моделей зображення будь-якого рівня складності. Ми опрацюємо дизайн, виходячи з усіх ваших побажань і зробимо бренд упізнаваним. Реклама на вантажівках ціна в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Харкові тепер доступна кожному, хто хоче розвиватися. Тож, не зволікайте, телефонуйте прямо зараз і наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про подальшу співпрацю.