Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках
Реклама на маршрутках2018-03-27T09:39:02+02:00

ЗАБРЕНДОВАНО МАРШРУТОК С 1991

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Invalid WP Real Media Library ID encountered.
  Дізнатися вартість
  Реклама на маршрутках

  Реклама на маршрутних автобусах вперше в Україні була запропонована клієнтам і виготовлена компанією PRIISK GROUP. Це гарантоване просування вашого бізнесу і розширення цільової аудиторії, до якої можуть входити потенційні клієнти. Даний вид розкрутки популярний у середовищі керівників, які дбають про те, щоб їхня фірма або пропоновані послуги знайшли свого споживача. Крім того, більш успішні бренди завжди готові платити за якісний і продуктивний результат.

  Реклама на маршрутних автобусах і таксі – актуальна тема, яка знаходить все більше прихильників. Першими, хто відчув на собі цей інноваційний метод, були відомі бренди Lipton, West, Coca-Cola, Taller, Fuji, Liqui Moly. Пасажири, пішоходи та водії іншого наземного транспорту почали помічати яскраву подачу інформації, що народжувала бажання зробити покупку. Надалі цю ідею підхопили бренди по всьому світу, т. к. візуальні зовнішні кошти для розкрутки дуже ефективні для розвитку фірми.

  Історія формування зовнішньої реклами на наземних засобах пересування

  Виробнича група PRIISK GROUP займається розробкою і виробництвом зовнішньої реклами на суспільному і наземному транспорті будь-якого призначення ще з далекого 1991 року. Ми впевнено займаємо лідируючі сегмент ринку і довели своїм клієнтам якісну роботу можна отримувати за доступною ціною. Ми забрендировали понад 50 000 одиниць автотранспорту в більш, ніж на 53-х містах. Філії, що складаються виключно з професійних співробітників, що є в кожній області України, і ви завжди можете замовити послугу в Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Сімферополі і т. д.

  У середині 90-х років в Україні почали з’являтися перевізники, які запускали свою лінію маршрутних таксі. PRIISK GROUP першими в Україні почали займатися пропозицією вільної рекламної площі, яка була на автобусах і маршрутках. Спочатку ми працювали з таким наземним транспортом, як Газель, IVECO, PEUGEOT, MERSEDES, тепер Богдан перехопив естафету. Саме ми до 1997 року формували ринок на громадському транспорті практично у всіх обласних центрах і уклали близько 3-х сотень господарських договорів з власниками компаній з перевезення пасажирів і вантажів.

  Вся технологія виробництва повністю автоматизована і, щоб не створювати простій транспорту, робота з обклеювання буса проходить в нічний час. Саме динаміка приносить найбільше прибутку, т. к. транспорт постійно рухається по місту і з кожним разом його бачить все більше нових людей, чого не можна сказати про статичних зображень на бордах, чия ефективність не так помітна. Щоб отримати більше корисної інформації, ви можете ознайомитися з фотографіями, де зображені наші найбільш цікаві роботи, а саме в Дніпропетровську, Черкасах, Полтаві, Харкові, Києві і т. д.

  Щоб ще більше прискорити процес, для обклеювання «Богданів» певної кількості, ми можемо залучити близько двадцяти штатних бригад з професійними поклейщиками і художниками.

  Технологія виробництва

  У своєму виробництві ми використовуємо якісні й перевірені матеріали: для широкоформатного друку на самоклеючій вініловій плівці, гарячої ламінації і порізки плоттером графічних структур систем оптичної ідентифікації. Вищеописані матеріали виробляються в США (ЗМ) і Кореї (LG). PRIISK GROUP є офіційним дистриб’ютором цих брендів на українському ринку та має всі офіційні права для розповсюдження комерційної графіки.

  Ми проводимо повний комплекс робіт, куди також входить супровід клієнтів і ознайомлення їх з маршрутними програмами в містах, де планується провести кампанію на якому-небудь з видів громадського транспорту. Ще ви можете замовити розробку дизайну, з подальшою адаптацією під стандарти, які допоможуть розміщення на корпусі або кабіні «Богдана» або інших марок машин.

  Команда допоможе з проведенням розрахунків, а також супроводить процес прокатки, з реставрацією ділянок, які були пошкоджені і т. д. Ми зацікавлені у продуктивній співпраці зі своїми клієнтами і їх просуванні, яке також спричинить за собою зростання і нашої компанії.

  Від чого залежить вартість носія?

  Коли проходить процедура планування і замовлення реклами на маршрутних автобусах, замовнику необхідно знати, що вартість даної послуги та оренда автотранспорту буде залежати від таких факторів:

  • Вибраний маршрут;
  • Місто або область, де розміщуються філії PRIISK GROUP;
  • Розцінки окремо взятої компанії перевізника;
  • Розмір площі для експонування;
  • Термін розміщення модуля;
  • Співвідношення при використанні звичайної плівки і плівок ONE WAY VISION.

  ONE WAY VISION – це прозора плівка, яка наноситься на поверхню скла. Для додаткового захисту застосовується ламінат, який обереже зображення від механічних пошкоджень, а також від вигоряння при дії ультрафіолетових променів або при вимиванні. Процесом ламінації нехтувати не можна, т. к. сольвентні фарби з плином часу будуть втрачати свої початкові кольору і контрастність. Витрат на якість друку піде набагато більше, і ви не зможете грамотно економити фінансові кошти. Процес ламінації здійснюється відразу при виготовленні повнокольорового друку на СВП: так ви зможете уникнути багатьох неприємних моментів, одними з яких є здуття і білі плями.

  Для короткострокового експонування використовуються такі плівки, як ORAFOL (ORACAL), MULTIFIX. На цей матеріал наносять повнокольоровий, сольвентную або UF широкоформатний друк. Готовий зразок у вигляді кольоропроби завжди можна узгодити з менеджерами, які врахують всі технологічні та дизайнерські побажання клієнта.

  Гарантія і якість

  Ми використовуємо запатентовану технологію захист широкоформатного друку INK-Protect. Така технологія забезпечується за рахунок багатокомпонентного спеціального захисного складу I-Protect™, який наноситься на поверхню друкованої продукції по технології Ink-PROTECT™ з метою її захисту. Для прикладу покажемо захист тенту від вигорання (UV-випромінювання), механічного зносу і хімічного впливу.

  Дана технологія дозволяє наносити захисний шар поверх плівки. Це значно збільшує термін служби плівки.

  Погодження про нанесення матеріалів на наземний транспорт, на предмет безпеки з владою служб ДАІ МВС України, у вигляді дозволу прийнято та скасовано кілька років тому. Тому у вас не виникнуть які-небудь проблеми з органами влади та їх структурними підрозділами. Компанія PRIISK GROUP врегулює всі питання, пред’явивши необхідні дозволи і документи на використання реклами на маршрутках в окремо взятому місті.

  Виготовлення зовнішньої реклами розміщення її на будь-якому громадському або наземному транспорті в Україні можливе у всіх обласних центрах та інших містах країни. На відміну від громадського кошти, такого, як муніципальний тролейбус, автобус, трамвай, матеріали на маршрутках розміщуються набагато швидше, чому сприяє менша площа обклеювання та додаткові витрати часу, які необхідні для узгодження дизайнерського сюжету в першу чергу на авто муніципальної власності.

  PRIISK GROUP також надає послуги з розробки 2D і 3D дизайну, створення якісного та інформативного сюжету, для кращої воспринимаемости. Тому розміщення носіїв на маршрутних автобусах у Києві та інших містах України стало ще більш доступним. Подбайте про кращому просування вашого бренду або послуг.

  МОЖЛИВО, ВАС ТАК САМО ЗАЦІКАВЛЯТЬ ІНШІ ВИДИ РЕКЛАМИ

  Реклама на тролейбусах

  Реклама на тролейбусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на автобусах

  Реклама на вантажному транспорті

  Вантажний транспорт