Реклама на автомобілях

Реклама на автомобілях
Реклама на автомобілях2017-08-06T07:41:59+02:00

ЗАБРЕНДИРОВАЛИ АВТОМОБІЛІВ З 1991

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Invalid WP Real Media Library ID encountered. Invalid WP Real Media Library ID encountered.

  МОЖЛИВО, ВАС ТАК САМО ЗАЦІКАВЛЯТЬ ІНШІ ВИДИ РЕКЛАМИ

  Реклама на легковому та вантажному автотранспорті замовника. Виготовлення і розміщення.

  Реклама на автомобілях – це ефективний спосіб заявити про свою компанію, посилити присутність бренду, підвищити впізнаваність і попит на продукцію. Реклама на автотранспорті доступна всім, від розміщення на приватному авто, так і до брендування вантажного транспорту великих компаній.

  «Priisk Group» надає весь комплекс послуг щодо розміщення реклами на авто: пошук потрібного транспорту, дизайн макету, виготовлення, обклеювання автомобіля, фото звіт.

  Ми виконуємо повний цикл робіт по розміщенню реклами на приватному автотранспорті і це робить нашу компанію унікальним гравцем на рекламному ринку України. «Priisk Group» спеціалізується на рекламі на легкових автомобілях. За бажанням клієнта ми реалізуємо індивідуальні проекти: реклама на маршрутках, вантажних автомобілях, трамваях та кораблях. Є різні формати: від невеликих наклейок на авто і до повної обклеювання машини.

  Фарбування вантажного авто
  Фарбування вантажного авто ТНК

  Перефарбування вантажного автомобіля

  Якщо вимоги фірмового стилю до об’єктів компанії дуже жорсткі, то часто складається ситуація, коли колір закуплених на фірму авто вибивається із загального стилю компанії. Авто-виробник пропонує невеликий колірний ряд моделей, і ймовірність того, що в цій гамі є Ваш фірмовий відтінок, дуже мала. У цій ситуації наша компанія може вирішити таку проблему для Вас! PRIISK GROUP – одна з небагатьох рекламних компаній спеціалізуються на транспорті, яка ще з 1991 року почала працювати з авто-фарбами. Наше виробництво оснащене всім необхідним для перефарбовування автомобілів. Фахівці нашої компанії підберуть колір автомобільної фарби у відповідності з вимогами фірмового стилю вашого бренду, і професійні авто-малярі змінять колір ваших фірмових автомобілів. Після лакування і полірування авто, що також пропонує Копальня, можна плівками нанести логотип і рекламу вашої компанії на борт автомобіля, який вже буде виконувати роль фірмового фону. При демонтажі такої реклами з авто, сам автомобіль залишається однотонного ексклюзивного кольору.

  Реклама на авто, обклеювання авто плівкою
  Обклеювання автомобіля плівкою

  Обклеювання рекламою автомобіля

  Більш простий варіант реклами на авто – обклеювання всього автомобіля плівками. В цьому варіанті є свої плюси і свої мінуси. Ви не змінюєте колір кузова автомобіля, при цьому досягаєте переважання необхідного кольору в рекламі на авто. У такій рекламі на машині можна використовувати фотозображення великих розмірів, які виглядають дуже ефектно на дорозі. Хоч довговічність реклами, виконаної плівками на авто, набагато менше, ніж реклами виконаної фарбами, зате ціна цього варіанту реклами на авто дозволяє частіше міняти дизайн Вашої реклами на транспорті, освіжати сприйняття фірмових автомобілів, рекламувати тимчасові акції. Після демонтажу реклами з авто, кузов машини залишається таким, як був до обклеювання.

  Реклама на авто, наклейки на авто
  Наклейки на авто

  Часткове обклеювання автомобіля плівкою

  І найпростіший варіант реклами на авто, це нанесення плівками рекламних текстів, логотипів на борт автомобіля в поєднанні з фотозображеннями. Наклейки на авто можуть бути як прямокутної форми, так і зі складними контурними краями. Такий вид реклами на авто підійде навіть для орендованого автотранспорту.