Виготовлення брандмауерів

Виготовлення брандмауерів
Виготовлення брандмауерів2021-04-07T13:48:16+02:00
Дізнатися вартість

Брандмауер являє собою велику рекламну конструкцію, яка зазвичай кріпиться на стіну споруди або будівельні ліси. Це полотно великого формату з текстом і дуже яскравим, привабливим зображенням. Воно привертає увагу перехожих, водіїв, пасажирів транспорту. Завдяки масштабності така конструкція дозволяє підвищити показники продажів і залучити велику кількість нових клієнтів.

Брандмауер рекламний завжди створює позитивний імідж для будь-якої компанії, формує у потенційного користувача найкращі враження про неї. Зазвичай такі конструкції роблять для довготривалого застосування, вони кріпляться на обране місце мінімум на півроку. Іноді для клієнта настільки важливе місце розміщення, що виріб виготовляється відразу на кілька років, на ньому лише періодично змінюється зображення.

Головні особливості

Брандмауер завжди являє собою полотно великих розмірів. На ньому друкується інформація, призначена для реклами бренду, товарів або послуг. Це зазвичай короткий, лаконічний, але влучний текст, поєднаний із яскравим, привабливим зображенням. Такі конструкції вивішують на вільні місця будівель, туди, де немає дверей і вікон. Іноді для основи можуть використовувати споруди, які тільки зводять або реставрують.

Брандмауери, як засоби зовнішньої реклами, мають кілька особливих переваг:

  • можливість виготовлення постерів різних розмірів. Параметри завжди обираються індивідуально, під те місце, на якому будуть кріпитися;
  • висока якість нанесеного зображення. Воно робиться не просто яскравим і привабливим. Має значення його довговічність, стійкість до погодних і механічних впливів, збереження кольору навіть після контакту з прямими променями сонця;
  • швидке виготовлення. Це можливе внаслідок використання інноваційних інструментів та технологій;
  • охоплення великої площі. Таке зображення завжди проглядається з великої відстані, тому привертає увагу дуже широкої аудиторії;
  • низька ціна (у порівнянні з іншими конструкціями рекламного характеру).

Для виготовлення брандмауерів застосовують різні матеріали, які відрізняються за призначенням і міцністю. Якщо потрібно надрукувати велике зображення, найкращим варіантом буде банерна або вінілова тканина. Вона складається з поліамідної сітки зі статичними осередками та шару ПВХ, розташованого по обидва боки матеріалу.

Полотно, призначене для широкоформатного друку, покривається лаком для забезпечення високої якості та стійкості зображення. Для брандмауера можливе використання основи будь-якого, навіть дуже великого розміру. Параметри обираються згідно з обраним варіантом кріплення й місцем, де буде здійснюватися монтаж.

Для широкоформатного друку на банерній сітці застосовуються спеціалізовані види фарб. Це чорнила, здатні зберігати усі свої властивості впродовж багатьох років. Вони лишаються яскравими й привабливими навіть після багаторазового контакту з вологою, частих різких температурних перепадів, при тривалому перебуванні на сонці. Для якіснішого рекламного ефекту варто забезпечити цілодобову видимість конструкції. Ця задача реалізується за допомогою підсвічування. Воно буває різним – зовнішнім, внутрішнім або навіть динамічним. Останній варіант найбільше привертає увагу.

Всупереч тому, що брандмауер має великі розміри, його остаточна вага невелика, тому й навантаження на кріпильні елементи мінімальне. Наша компанія займається виготовленням таких яскравих, привабливих конструкцій у Києві за доступною вартістю. Це один із найефективніших засобів зовнішньої реклами, що дає можливість досягти найкращих результатів у просуванні бренду.

Invalid WP Real Media Library ID encountered.

НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ БІЛЬШЕ 700 КОМПАНІЙ