Реклама на транспорті

Реклама на транспорті
Реклама на транспорті2017-02-20T22:31:08+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на транспорті

  Реклама на транспорті – правильний вибір зовнішньої реклами!

  Як тільки людина опиняється поза домом – він стикається з транспортом, їде він на роботу в громадському транспорті, або сідає у власний автомобіль. Тому, якщо Ви задумалися про зовнішній рекламі Вашої фірми – однозначний рада – реклама на транспорті. Брендований тролейбус не перемкнути, як рекламу на тб або радіо. Рекламу на авто не викинути, як листівку, яку похапцем Вам всунули в руки. Неможливо не помітити рекламу на наближення до Вас машині, на відміну від реклами на білборді, який стоїть далеко, та ще й креативний дизайнер незрозуміло що намагався прорекламувати.

  Невеликий відступ – історія з особистого досвіду: одного разу я замовив для своєї фірми білборд прямо біля в’їзду до фірми. Нам тиждень його друкували, то проблеми з фарбами, то проблеми з верстатом. Вообщем, я кожен день під’їжджаючи до фірми дивився на порожню і проплачену площину і чекав появи нашої реклами. Через півтора тижні я приїхав на фірму після переговорів і питаю свого секретаря, дзвонила вона з приводу нашого щита? Яке ж було моє здивування, коли секретар сказала: “Ви хіба не помітили? Борд сьогодні вранці поклеїли!”. І це не помітив я – зацікавлена людина. Що ж потрібно зробити, щоб залучити байдужого перехожого або відвернути проїжджаючого повз водія, щоб вони підняли голови і розглянули Ваш рекламний посил?

  Реклама на транспорті Реклама на транспорті

  Зовсім інша справа – реклама на транспорті – автомобілі або тролейбусі! Наприклад, ваш потенційний клієнт стоїть на зупинці громадського транспорту і чекає на свій маршрут, вдивляється в проїжджаючі транспортні засоби, його погляд зосереджений на дорожній рух. І ось він! Довгоочікуваний красень-тролейбус, весь в рекламі – яскравий і незабутній. Дочекалися – вже позитивні емоції, а якщо реклама на тролейбусі або автобусі продумана на рівні ідеї, правильно підібрана колірна гамма, ілюстрації, вообщем, зроблена з розумом, то позитивне сприйняття реклами посилиться в кілька разів. І не біда, якщо є дрібні деталі в рекламі, тексти. Реклама на транспорті сама наблизиться до Вас, щоб Ви могли детальніше ознайомитися з рекламною пропозицією.

  Брендування авто Брендування авто

  Або інший приклад: їде ваш потенційний клієнт у власному автомобілі. Всі увагу водія прикута до транспорту, тут і писати не про що! Причому водій, на відміну від пасажира на зупинці, не стежить за одним видом транспорту, він зосереджений на всьому рухомому транспорті. І тут уже він не пропустить ні поглядом брендований приватний транспорт, ні рекламу на громадському транспорті, хоче він того чи ні. А “пробці” взагалі мила справа – скоротати час – почитати і поразглядывать рекламу на що стоять поруч тролейбусі або маршрутці.
  Та й у цілому, сам транспорт, автомобілі – об’єкт пильної уваги людей, як чоловіків, так і жінок. Поява нових моделей авто, незвичайні кольори, викликають загальний інтерес перехожих. А яскрава реклама на транспорті – тим більше!
  Так що переваги реклами на транспорті серед інших видів зовнішньої реклами бачите самі.

  Який вид реклами на транспорті вибрати?

  Компанія PRIISK GROUP виготовляє рекламу на всіх видах транспорту, і розміщує рекламу на громадському транспорті в будь-якому місті України, на всіх діючих маршрутах.

  Реклама на авто Реклама на авто

  Для іміджевої реклами на транспорті найкраще підійде фірмова авто, або власний автопарк підприємства. Всі автомобілі фірми, незалежно від марки та моделі, будуть оформлені в єдиному стилі, брендовані у відповідності з обраними ескізами і фірмовим стилем компанії. Брендований автомобіль підніме статус Вашої фірми в очах ваших клієнтів, а в середовищі конкурентів додасть значимість Вашої діяльності. Реклама на фірмовому транспорті дуже популярна серед виробників і торгових компаній, що вона служить багато років і окупає себе на всі сто відсотків.

  Реклама на громадському транспорті Реклама на транспорті

  Реклама на громадському транспорті чудово підходить для реклами товарів і послуг загального споживання. Сама велика цільова аудиторія побачить Вашу рекламу на тролейбусах, рекламу на маршрутках, рекламу на автобусах, рекламу на трамваях, рекламу на таксі. Ні одна фірмова машина не контактує так часто з пасажирами, як міський маршрутний транспорт. Саме тому всесвітньо відомі бренди вибирають рекламу на громадському транспорті.

  Скільки коштує реклама на транспорті?

  У випадку з брендуванням приватного авто вартість залежить від розміру транспортного засобу, обраного дизайну і матеріалів. Позитивна сторона в тому, що витрати на таку рекламу – разові.
  Вартість транзитної рекламної кампанії на громадському транспорті складається з ряду факторів, а саме: дизайн (часткове обклеювання транспорту, або повна), матеріали, вибрані маршрути, кількість авто-транспорту, обрані міста України.

  Наші менеджери запропонують Вам оптимальну рекламну програму, починаючи з міст України, кількості одиниць транспорту, маршрутів, і закінчуючи термінами експонування реклами, рішенням дизайну з подальшою адаптацією оригінал-макету на вибраний формат (носій реклами).
  Якщо ж у Вас вже є план рекламної кампанії, Ви можете звернутися до менеджерів PRIISK GROUP для розрахунку його вартості.
  Далі Ви можете вибрати потрібний вид реклами на транспорті. Подивитися роботи компанії PRIISK GROUP по виготовленню реклами на транспорті, ознайомитися з маршрутами громадського транспорту в містах України.

  Узнать стоимость