Захисна прозора або антигравійна плівка для автомобіля

Захисна прозора або антигравійна плівка для автомобіля
Захисна прозора або антигравійна плівка для автомобіля2016-11-12T14:49:19+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Тюнінг, стайлінг авто. Захисні прозорі антигравійне плівки.

Для найбільш ефективного захисту лакофарбового покриття автомобіля, компанія 3М (США), офіційними представниками якої в Україні ми є, спеціально розробила захисну прозору плівку. Також для цього вінілового матеріалу існує визначення – антигравійне захисні плівки. Такі прозорі плівки, як і інші самоклеючі кольорові, матові плівки чудово захищають поверхню від ряду зовнішніх впливів, але при цьому залишаються прозорими і не змінюють заводський колір автомобіля. Дрібні відколи і матова посічені внаслідок впливу дрібних і середніх часток піску і гравію, подряпин від гілок і непрофесійних мийок, помутніння поверхні внаслідок активних соляних та інших середовищ, налипання бітуму і деревних смол – від усього цього можуть захистити прозорі антигравійне самоклеючі вінілові плівки виробництва 3М (США).

Такий захист можна здійснити або частково заклеївши найбільш проблемні ділянки, або повністю захистивши всю поверхню авто. Проблемні місця – передня частина автомобіля, бампер, капот, оптичні блоки фар, передні крила, пороги, зовнішні арки задніх коліс. Така часткова заклеювання бортових фрагментів авто при порівнянні з заклеєними ділянками, практично нічим не буде відрізнятися. Більш того, ці прозорі самоклеючі плівки безперешкодно пропускають сонячні промені. Так що ніякої різниці між обклеєними елементами кузова та не обклеєними після демонтажу не буде. Дуже часто захистивши такою прозорою плівкою проблемні деталі кузова, замовники повертаються для повної обклеювання авто. Тоді ні мийки з подряпинами погано промитої від піску машини, ні бітум, ні деревні смоли, ні солі на дорогах, ні подряпини гілок вам вже не страшні. Ні якоїсь візуальної різниці між не захищеної плівкою автомобілем і повністю покритою плівкою машиною не видно – такий же колір кузова, такий же глянець. Ця захист прозорою плівкою забезпечує своєрідне консервування лакофарбового покриття і після демонтажу такої прозорої клейкої плівки з поверхні борта, лакофарбова поверхню і оптика залишаються в такому ж первісному вигляді, коли ця плівка наносилася на борт. Якщо у вас була обклеєна захисною прозорою плівкою нова машина – ви отримаєте після демонтажу цього матеріалу заводську лакофарбову поверхню борту! Важливо додати, що така захисна плівка самоклеюча в більшості випадків навіть захищає від дотичних подряпин при невдалому маневруванні, тобто при притирании машини про машину. Демонтувавши в цьому фрагменті захисну плівку у разі деформації металевого борту, можливо, приміром, вакуумне відновлення незначно продавленого ділянки. Перефарбування пошкодженої деталі авто не знадобитися, лакофарбовий шар буде захищений. Ця прозора захисна плівка не вступає не в яку хімічну реакцію з бортовою поверхнею і безперешкодно і легко демонтується з поверхні після попереднього розігріву поверхні спеціальним обладнанням. AVTO DRESS CODE пропонує пакет “АLL-IN” – все входить, який передбачає при повній заклейке поверхні авто безкоштовний демонтаж, коли вам буде завгодно. За двадцятирічний період роботи з самоклеючими вініловими плівками (СВП), ми акумулювали великий досвід практичного застосування таких самоклеючих матеріалах на транспорті. Крім цього, ми для захисту авто можемо запропонувати матову прозору або кольорову плівку (див. відповідні розділи.) Більш того, використавши для захисту свого авто матову прозору плівку, ви можете досягти популярного ефекту матовості на основі заводського кольору вашого авто і не використовувати чорні і кольорові матові матеріали для стайлінгу.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE , які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, з обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).

Стайлинговая студія ADC застерігає автолюбителів і просто фізичних осіб, які не пройшли відповідного навчання та не мають досвіду роботи з «литими» СВП від втрат тимчасових і фінансових ресурсів на дорогі матеріали при спробі самостійної обклеювання таких плівок на автомобілі поза професійних приміщень без відповідного механічного і термічного обладнання.
Майстер-клас з захисним антигравієвим плівкам.