Реклама на транспорті у Львові

Реклама на транспорті у Львові
Реклама на транспорті у Львові2017-03-17T08:42:59+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті р. Львів – західної столиці України з населенням близько 800 тис. осіб один з найбільш поширених засобів донесення рекламної інформації. Реклама на транспорті у Львові має певну специфіку кілька відрізняє підхід до транспортної реклами в інших містах України.

  Важливо відзначити, що в 1991 році в період становлення реклами на транспорті, як рекламній галузі, компанія PRIISK GROUP вже в цей час здійснювала роботи з брендування рекламою транспортних засобів, як українських так і львівських рекламодавців.

  Такі роботи по виготовленню реклами на транспорті у Львові та інших містах України були орієнтовані на приватний або корпоративний транспорт, як українських, так і транснаціональних рекламодавців. (Читайте детально див. фото робіт у розділі «Реклама на корпоративному транспорті»). До 1993 році активність у Львові на ринку транспортної реклами додали малі та середні львівські компанії-рекламодавці, звертаючи увагу споживача на свої автомашини з рекламою продуктів, фірм або власних послуг. Важко переоцінити по ефективності такої носій рекламної інформації, як мобільний. Читайте докладно про можливості носія «Ефективність реклами на транспорті в цифрах» на банері праворуч.

  Перші всеукраїнські масштабні програми з реклами на транспорті у Львові та інших великих містах PRIISK почав проводити на тоді ще звичному носії реклами, як автофургони, типу «Продукти». «Від світанку до заходу» ці Газони централізовано развозившие молоко, хліб, лікеро-горілчану та іншу продукцію в торговельну мережу Львова, стали найкращий екстендерів рекламних програм проведених нами кампаній, в першу чергу ТМ «West». Перефарбовані борту цих вантажівок в червоний колір «покрили» рекламою на транспорті основні райони міста Львова, таких як Центр, Лэвандивка, Сихів, Рясне, Скнилів, Погулянка, Привокзальна, Воршавска, Топольна, Збоїща, Кайзервельд.

  Рекламні інтервенції на такому форматі реклами на транспорті, як маршрутні автобуси у Львові та інших великих містах України PRIISK GROUP почав проводити в середині дев’яностих, чим по суті і формував ринок реклами на маршрутних автобусах в країні. Реклама ТМ Lipton, Timotei, Galla, Shandy, Onlyyou з’явилася на маршрутках в 1994-1996 рр. р. Львові підкуповувала своєю ефективністю, особливо маневреність на вузьких вуличках Львова.

  Такі маршрутні автобуси з’явилися в середині дев’яностих на базі львівських таксопарків, активно вступили в процес формування транспортного ринку реклами на транспорті в цілому в Україні та у Львові зокрема. Тоді всеукраїнська рекламна компанія на 500 одиницях транспорту (маршрутних Газелей, Пежо, Мерседесів) не могла не обминути такий великий місто, як Львів по просуванню ТМ Galla, Shandy, Onlyyou. (Докладно про це носії транспортної реклами читайте та дивіться фото робіт у розділі «Реклама на маршрутному автобусі»). Важливо відзначити, що показники швидкості виробництва рекламних робіт цього «півтисячного» обсягу транспорту в 45 містах України склали 28 днів на виробництво і розміщення (!). При цьому розміщення здійснювалося за прямими господарськими договорами з автовласниками – великими приватними парками маршрутних автобусів. Свої бригади художників-поклейщиков, координація по Україні постановок рухомого складу під рекламу, друк реклами на своєму широкоформатному обладнанні централізували і організацію робіт і відповідальність її виконання, крім посередника.

  Саме такої тактики розміщення медійних програм на громадському транспорті, як у Львові, так і в містах країни PRIISK GROUP дотримується і в даний час. Виключаючи посередників, безпосередньо своїми силами по всій Україні, розміщуються замовлення по рекламі на транспорті на підставі понад 360 господарських договорів з автовласниками. Якщо до цього додати наші прямі поставки самоклеющих вінілових плівок (СВП) для виробництва реклами на транспорті, то проглядається замкнутий, незалежний бізнес-процес виробництва та розміщення реклами на транспорті р. Львів і у всіх основних містах України. PRIISK GROUP є авторизованим дистриб’ютором комерційної графіки виробництва 3М (USA) в Україні. Не тільки прямі закупівлі продукції СВП 3М, але і матеріалів інших виробників СВП формують нашу високу конкурентність, переважаючу дуже часто цінові пропозиції по рекламі на транспорті локальних підрядників, які працюють тільки у Львові та Львівській області.

  З актуальних сьогодні ефективних і перевірених носіїв реклами на транспорті, як у Львові, так і в містах України з громадського транспорту, в першу чергу можна виділити маршрутний автобус (маршрут) порівняно, скажімо, з муніципальним транспортом (тролейбусами, трамваями, автобусами). Показники середньомісячного виходу у маршрутки становлять 29-30 днів, а у тролейбусів, трамваїв 20-21, що при обліку більш швидкого проходження маршрутним таксі з рекламою на транспорті навіть по вузьких вулицях Львова, ставить такий формат реклами на транспорті на першу сходинку ефективності.
  Другий заслуговує уваги носій реклами на транспорті у Львові – це муніципальний тролейбус, автобус, трамвай. Важливо бути уважним при плануванні робіт на трамваях у Львові з точки зору дизайну. Львівські трамваї кілька вже, ніж звичайні, але і довше. З’єднуються два вагони між собою прогумованої гармошкою, тому у Львові трамваї під рекламу підрядники часто називають «гармошка» або «кобра». Необхідність перефарбовування під рекламу і після її демонтажу, реверсивна перефарбування в паспортний колір, є обов’язковим елементом розрахунку собівартості матеріалів і робіт у Львові при розміщенні реклами на транспорті муніципальної власності. Докладно про цих носіях читайте в розділах сайту і дивіться фото робіт «Реклама на тролейбусах», «Реклама на трамваях», «Реклама на автобусах».

  Львівські рекламодавці, як і інші підприємства країни знають, що при розміщенні замовлення по рекламі на транспорті, роботи по розробці дизайну та його адаптації PRIISK GROUP здійснює за нульовою вартістю.

  З 1991 року компанія виготовила реклами більш ніж на 40 тис. одиниць транспорту в 52 містах України. PRIISK GROUP – піонер і лідер реклами на транспорті, зміцнює свої позиції.

  Крім реклами на цих видах транспорту у Львові та інших містах країни пропонує розміщення реклами на легкових таксі, кораблях морського і річкового пароплавства, канатних дорогах, літаках відповідно, де такі види транспорту мають місце в містах України. Оформлення вітрин, реклама на холодильному устаткуванні і його брендинг, оформлення точок продажу (МАФ) малих архітектурних форм, реклама в інтер’єрі, підлогова графіка в мережах супермаркетів, виготовлення конструкцій з тенту (PVH) і автотентирование з елементами реклами, широкоформатний друк на плівці, банері, «сітці» – все в рамках однієї компанії PRIISK.

  Розділ AVTO DRESS CODE (ADC) познайомить Вас з можливостями не тільки винилографии та реклами на транспорті в р. Львові, але і з стайлінгом авто плівкою CARBON і з затяжкою автомобілів чорними, кольоровими, матовими плівками і з оформленням (обклеюванням авто) плівкою з фактурою «камуфляж» надрукованою на відповідному обладнанні і захищеною маскуючим матовим ламінатом, все це від нас – офіційного дистриб’ютора плівок 3М в Україні, унікальних матеріалів (СВП) здатних проходити будь-які сферичні поверхні будь-якого авто.

  Докладно про рекламу на транспорті у Львові і в інших містах про її види та особливості в основному розділі сайту «Реклама на транспорті».
  Всі можливості PRIISK GROUP виходять за поняття реклама на транспорті див. основний розділ «головна» сторінка сайту

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость