Винилография, тюнінг автомобіля вінілом

Винилография, тюнінг автомобіля вінілом
Винилография, тюнінг автомобіля вінілом2016-11-12T14:49:19+02:00

Тюнінг, стайлінг, рестайлінг, обклеювання авто плівками

Тюнінг, стайлінг авто. Винилография. Обклеювання авто графічними зображеннями.

Обклеювання поверхні автомобіля графічними зображеннями, литими самоклеючими плівками виробництва 3М. Один з найпоширеніших способів художнього оформлення та одночасного захисту поверхні транспортних засобів, що активно застосовується в рекламі на транспорті. PRIISK GROUP, як базове підприємство, чиїм структурним підрозділом є стайлінг-студія AVTO DRESS CODE, два десятка років використовує винилографию для брендування транспорту компаній рекламодавців. За цей час з 1991 року наші фахівці забрендировали понад 40 тисяч одиниць транспорту в містах України та ближнього зарубіжжя (Детально на сайті www.priisk.ua розділ «Фірмовий транспорт замовника»). Матеріали виробництва 3М для винилографии як надійно фіксуються на поверхні авто, так і безперешкодно видаляються без залишків клейового шару.

В останні роки винилография, як технологічна заміна аерографії, дуже активно використовується в стайлінг у вигляді індивідуальних робіт для фізичних осіб. Тут часто застосовуються різні фактури або сюжети різноманітної тематики.
Однією з перших яскравих робіт у 1999 році була затягнута” плівкою “BMW 3-ї серії фактуру з осіннього листя. Треба відзначити, що ця робота довгий час в буквальному сенсі не сходила з обкладинок і кольорових смуг не тільки журналів рекламного характеру, але і красувалася в інших розважально-інформаційних виданнях. У винилографии, як і в розділі «камуфляж» використовується той же принцип. Повнокольоровий друк на білій литий плівці виробництва 3М різних іміджів (зображень) з подальшою ламінацією (захистом) такий же литий прозорою глянцевою або матовою самоклеющейся плівкою. Професіоналам стайлінгу не потрібно багато розповідати про високотехнологічних вінілових матеріалах виробництва 3М (США), які ми представляємо на українському рекламному і стайлинговом ринку, як офіційні сертифіковані партнери американської компанії 3М. У нас представлений широкий вибір таких плівок, як для стайлінгу автомобілів наших клієнтів, так і для продажу від матових чорних і кольорових матеріалів, закінчуючи плівками «CARBON 3D Di-noc».

Зокрема, в розділі «винилография» ми хотіли, хоча б загалом, розповісти про безмежні можливості, які відкриваються для використання фотоимиджей різної тематики і малюнків для стайлингового оформлення. Замовник такого оформлення може бути як ніде і ніколи оригінальний і неповторний. Приміром, автомобілі, якими володіє «прекрасна половина» можна оформляти різними індивідуальними фактурами: квіти, метелики, риби, тварини, що завгодно. Хочете, ваш авто заклеїмо полуницею зі збитими вершками? Можна активно використовувати і художні композиції з графічними малюнками самою різною тематикою: гейші в квітучої сакури, звірі біля водопою в африканській савані, орли в американському великому каньйоні, тропічний водоспад з екзотичними квітами. Любите гольф? Зробимо з вашої машини гольф-поле з гравцями і фінішної лункою, вам подобається підводний світ? Все від прекрасних райських рибок, коралів і медуз в блакитному морі, закінчуючи восьминогом з «серйозними намірами». Вам подобається робити покупки в бутиках – ми зберемо «килим» із фотоколажу, рукавичок, сумочок, туфель, гаманців і інших аксесуарів, щоб «загорнути» самоклеющейся плівкою з цими зображеннями ваше авто.

«Сильної половини» людства з активною позицією самовираження можна запропонувати дещо іншу тематику на захисною і водночас художньої самоклеючій плівці виробництва 3М. Вовчі і тигрові оскали, зуби й ікла, як окремо, так і у вигляді композицій. Чому б не затягнути борт вашого авто фрагментами бойової зброї на чорному тлі або зробити колаж з чогось іншого. Ніндзі і самураї, стилізований східний дракон. Може щось з боротьби сил добра і зла, може щось з «черепами» з байкерською тематики. Всі ці та багато різні інші тематики фактур і композицій необхідно буде досягати або в результаті реалістичною індивідуальної фотозйомки і роботі з фотоархівами, або також під замовлення розробляти вручну або на комп’ютері. Важливо зрозуміти те, що немає нічого неможливого, для того, щоб не тільки художньо оформити ваш автомобіль, але і одночасно захистити самоклеющейся плівкою лакофарбовий шар від сколів, мікроподряпин, помутніння внаслідок солі на дорогах і інших хімічних реагентів. Вам будуть не страшні посічені кузова авто піском або вигорання фарби від сонця. Ні бітум, ні деревні смоли більше не зашкодять поверхні вашого автомобіля. Подобається виїжджати на природу? Гілки більше не подряпають вашу фарбу.

Звертаємо вашу увагу, що якщо через рік або три вам захочеться поміняти картинку або затягнути ваш автомобіль в чорні матові чи кольорові плівки, або підкреслити спортивність вашого авто плівкою, що імітує карбон, то за програмою “АLL-IN” при повній затягуванні вашого автомобіля, ми безкоштовно демонтуємо спеціальним термооборудованием плівку з поверхні. Саме самоклеючі плівки 3М після демонтажу їх з лакофарбової поверхні не залишають залишків клейового шару. Вас також можуть зацікавити цікаві стайлінгові рішення студії (ADC) в розділах «Дзеркальні плівки», «кольорові Матові плівки», «Матові чорні плівки». 2Защитные прозорі плівки», «Камуфляж». Щодо рекомендацій для початківців майстрів і майстрів-поклейщиков, пропонуємо дотримуватися майстер-класів «камуфляж і винилография», а також «матові чорні і кольорові плівки».

Стайлинговая студія ADC застерігає автолюбителів і просто фізичних осіб, які не пройшли відповідного навчання та не мають досвіду роботи з «литими» СВП від втрат тимчасових і фінансових ресурсів на дорогі матеріали при спробі самостійної обклеювання таких плівок на автомобілі поза професійних приміщень без відповідного механічного і термічного обладнання.

На правах офіційного сертифікованого дистриб’ютора в Україні матеріалів виробництва 3М, фахівці підрозділу AVTO DRESS CODE , які пройшли навчання у наших американських і європейських колег компанії 3М, пропонують майстер-клас як для початківців майстрів, так і для майстрів з досвідом, обклеювання самоклеючих вінілових плівок. Ми готові поділитися нашим двадцятирічним досвідом в обклеюванні передових самоклеючих вінілів, різних виробників, в першу чергу плівок 3М (США).