Реклама на транспорті в Києві

Реклама на транспорті в Києві
Реклама на транспорті в Києві2017-02-20T22:31:39+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, реклама на авто, на корпоративних, фірмовому транспорті

  Реклама на транспорті – найважливіший інструмент швидкого розвитку бізнесу, просування на ринку нових товарів. При невисокій і доступною вартості транспортної реклами, вона дає високу результативність. Креативна бортова реклама швидко і добре запам’ятовується, вона завжди помітна. Високі результати дає реклама, що розміщується відразу на декількох видах транспорту.

  Дієва і цікава транспортна реклама потрібна всім. Priisk Group робить акцент на виготовленні та розміщенні реклами в Києві на особистому, комерційному та міському транспорті. Керуючись побажаннями замовника, а також умов планованої рекламної акції, наші фахівці підберуть оптимальні види засобів пересування та міські маршрути, що забезпечують найбільшу ефективність витрат. Ми працюємо на сучасному високотехнологічному обладнанні, застосовуємо якісні міцні плівкові матеріали, тому Ваша реклама виконає свою функцію на 100% і прослужить довгий час.

  На якому транспорті краще розмістити рекламу в Києві

  Реклама на транспорті в Києві дозволяє організувати ефективну рекламну кампанію. Величезні показники пасажирського потоку працюють на просування Вашого бізнесу, забезпечуючи успіх рекламної кампанії на транспорті. У 2014 році кількість пасажирів, перевезених громадським транспортом, збільшилася на 4% і склало майже млрд. людина.

  Електричками скористалися 0,2 мільярда людей, наземний транспорт – автобуси, тролейбуси і трамваї – перевезли 0,9 мільярда пасажирів. Реклама на автобусах в Києві – один з найбільш ефективних способів заявити про свої товари та послуги! Крім того, в 4 рази зріс пасажиропотік на експрес-маршрутах до мільйона людей на день.

  Збільшилася кількість таксі, що відкриває нові перспективи для розвитку реклами на таксі. Планується, що в кінці 2015 року кількість таксі збільшитися.

  Київ – це найпотужніший інструмент для залучення нових клієнтів для Вашого бізнесу! А транспортна реклама може працювати далеко за межами міста, завдяки міжміським повідомленням.

  До того ж Priisk Group займаємося зовнішньою рекламою на транспорті з 1991 року (більш 20 років).

  Використання реклами на транспорті – ефективно

  Ефективність реклами на транспорті сумніви зараз ні у кого не викликає. Реклама на транспорті в Києві допоможе Вам провести ефективну кампанію. Для замовників доступні такі види міського транспорту: реклама на автобусах, тролейбусах, трамваях а також реклама на маршрутних таксі.

  Далеко за межами Києва – в інших містах України – потенційні клієнти зможуть дізнатися про Ваші товари і послуги, завдяки рекламі на повітряному, водному або на рейсових автобусах.

  Ознайомившись з основними показниками пасажирського потоку і перевагами різних видів транспортної реклами на нашому сайті, Ви зможете зробити правильний вибір, використавши найпопулярніші види транспорту.

  Пасажиропотік громадського транспорту в Києві у 2014 році склав понад 1,1 млрд людей, збільшившись на 12%. Понад 67% припало на перевезення автобусами і маршрутками. Трохи більше третини пасажирів воліють електротранспорт, включаючи метро.

  Наші менеджери допоможуть отримати інформацію про місто та його транспортної системи. Ми допоможемо Вам вибрати носії для проведення рекламної кампанії на транспорті в Києві.

  Кожен пасажир може стати Вашим клієнтом! Компанія «Priisk Group» допоможе Вам вибрати найбільш ефективні вирішення поставлених перед Вами завдань, дзвоніть нам за телефоном: (044) 502-00-52.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость