Реклама на транспорті в Україні. Українська транспортна реклама

Реклама на транспорті в Україні. Українська транспортна реклама
Реклама на транспорті в Україні. Українська транспортна реклама2017-01-07T17:43:08+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на тролейбусах, автобусах, маршрутках, трамваях, авто, таксі в Україні. Реклама на громадському транспорті. Брендування авто.

  1991 рік не тільки точка відліку, коли Україна стала незалежною державою в новій українській історії, це ще й рік заснування компанії PRIISK GROUP – піонера цій галузі відкрив сторінку під назвою «реклама на транспорті в Україні». Україна, як і її ринок – реклама на транспорті в 1991 році робили перші кроки і державності і комерціалізації (капіталізації) ринку одночасно. Україна та її міста були вільні від неонових вивісок, рекламних щитів та лайтбоксів. Коли українське рекламне поле зокрема і реклама на транспорті були порожньою нішею PRIISK GROUP першим почав формувати ринок транспортної реклами. І на початку дев’яностих рух у цьому напрямку було в двох основних площинах – це виготовлення реклами на корпоративному транспорті замовників у містах України і в р. Харкові (див. розділ, де детально описана «Реклама на корпоративному транспорті») і виготовлення та прокат реклами на автофургонах, типу ГАЗ, що перевозили централізовано в ті часи хліб, молоко, лікеро-горілчану продукцію та інші товари і продукти, які виробляло молода, незалежна держава Україна. При цьому виробництво і прокат реклами на цих продуктових «газонах» працюють «від світанку до заходу» рекламодавець замовляв абсолютно різний. Це була, і реклама меблів (ТМ Меркс, ЛВС, Енран), і продуктів харчування (ТМ Nescafe, Світоч, Мівіна), і сигарет (ТМ West) від компанії, ще тоді Reemtsma Україна. У 1993-1994 рр. саме по бренду West ми двічі виходили з рекламою на транспорті у 36 містах України на один рік, плюс пролонгацією з ребрендингом, на другий. Реклама на корпоративному транспорті українських рекламодавців також активно розвивалася. Це брендування транспорту в ТМ Оболонь, Stimorol, Xerox, Rothmans, Cif, Yupi, Gallina, Blanca, Прима, R1, Maggi, Coca Cola, Pepsi, Parmalat, Nuts, Fozzy, Lipton і багатьох інших (див. фото робіт у розділі «Клієнти»). Вже до 1995 р. на рахунку виконаних робіт компанією PRIISK, рекламі на транспорті в Україні було більше трьох тисяч одиниць транспорту в чотирьох десятках українських міст.

  Ми першими запропонували розміщення та виготовлення реклами на тільки що з’явився в Україні носії транспортної реклами, як маршрутне таксі. Це були авто типу Газель, жовтого, паспортного кольори, які ми змусили «переодягнутися» в рекламу торгових марок Lipton, Timotei, R-1, Rannila, Будманс, Fudjifilm, Billa, REHAU, МКС, Cosmopolitan, Taller, Персен, colin’s, President, Cerosit, LiquiMoly та ін (див. фото робіт у розділі «Реклама на маршрутних автобусах»). Безпрецедентним на українському просторі, за розмірами рекламної кампанії на транспорті було брендування понад 500 одиниць транспорту в 45 містах України в ТМ Galla, Shandy, Onlyyou на 12 місяців прокату. Роботи по виробництву та розміщенню реклами на транспорті з цієї українській програмі PRIISK виконав за 28 днів! Результат перевершив усякі сподівання і програма по рекламі на транспорті в Україні була пролонгована ще на один рік.
  З 1994-1997 рік PRIISK фактично самостійно сформував ринок реклами на маршрутних автобусах в Україні. Вже до 1998 році у нас налічувалося понад 360 прямих господарських договорів з власниками автотранспорту під рекламу, так як ми в цілях підвищення конкурентності вже тоді виконували розміщення та прокат своїми силами.

  Також був стрімкий вихід компанії PRIISK на український ринок реклами на транспорті громадської, муніципальної власності (тролейбус, трамвай, автобус). Вже в 2002 р. частка продажів реклами на транспорті в Києві досягла 70%. Сотні, тисячі одиниць реклами на транспорті муніципальної власності з’явилися з роками у містах України. ТМ “Росинка”, Konica, Sony, TCL, UFO, Saturn, Dekker і багато інших (див. фото робіт та детальну інформацію в розділах «реклама на тролейбусах», «реклама на автобусах», «реклама на трамваях»). Під медійне розміщення реклами на транспорті в Україні ми пропонуємо більше 4000 тролейбусів, понад 1600 трамваїв і понад 12 тисяч одиниць маршрутних автобусів у 52 містах України. Також є чималий досвід розміщення реклами на транспорті не тільки в Україні, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

  Всі можливі види реклами на транспорті в Україні (реклама на кораблях річкового, морського, пароплавства, реклама на канатних дорогах в Ялті, АйПетри і в Одесі, реклама на легкових таксі та виготовлення реклами на літаках) в рамках однієї кампанії PRIISK GROUP (Читайте детальніше в розділі «Прес-центр» статті «Ви хочете знати все про рекламу на транспорті в Україні» і «Першопрохідники в рекламі на транспорті»).

  Кінець дев’яностих примітний перетворенням компанії PRIISK в групу галузевих підрозділів PRIISK TENT і PRIISK PRINT. Додаткові можливості тентового виробництва в рекламі на транспорті і в зовнішній рекламі розширювали наші можливості на всеукраїнському просторі. Пошиття автотента з рекламою ТМ Оболонь, Рапід, Чернігівське, Славутич, Рогань, Княжий град, Торчин та ін., як правило мав високу тиражність і кількості брендованого в рекламу транспорту в Україні. Підрозділ своєї широкоформатного друку забезпечувала так само конкурентність PRIISK GROUP, як в рекламі на транспорті в Україні, так і в інших видах зовнішньої реклами, будь то оформлення вітрин, місць продажу (кіосків) брендування по містах України холодильного обладнання та багато іншого (див. розділ «Зовнішня реклама»). У 2008 році PRIISK GROUP підписав договір про офіційною дистрибуції комерційної графіки з американською компанією 3М. У нас з’явилася можливість не тільки продавати плівки для реклами, але і за закупівельною ціною пропонувати ці матеріали своїм клієнтам, в тому числі і щодо реклами на транспорті в Україні. Багато в чому унікальні і передові матеріали виробництва 3М, як для реклами на транспорті, так і для виготовлення на основі світловідбивних технологій дорожніх знаків, контурної маркуванні авто, плівок для підлогової графіки в місцях продажу, активно затребувані таким ринком, як Україна.

  У 2010 році групу PRIISK доповнило стайлінговий підрозділ AVTO DRESS CODE (ADC), яка активно впроваджує передові технології, не тільки в області реклами на транспорті в Україні, але і технології CAR WRAPPING – повній затяжкою легкового автотранспорту плівками типу CARBON або чорними, кольоровими плівками (див. розділ «тюнінг, стайлінг авто»).

  З 1991 року PRIISK GROUP надрукував і размесил більше 1млн. кв. метрів повнокольорового друку на самоклеющей вініловій плівці і банері PVH у виробництві реклами на транспорті в Україні. Сумарний рез ножа ріжучого плоттера при вирізці графічних елементів для виробництва реклами на транспорті порівнянний по довжині з відстанню від Землі до Місяця.

  Все, від дизайну медіапланування до розміщення і супроводу в рамках однієї кампанії PRIISK GROUP. Банери на фасади будинків, торгові конструкції з елементами реклами, дитячі надувні ігрові майданчики та батути, зварювальні та конструкторські роботи для наших клієнтів.

  З 1991 року PRIISK GROUP виготовив тільки реклами на транспорті (Україна) більш ніж на 60 тис. одиницях авто.
  PRIISK – піонер і лідер транспортної української реклами.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость