Реклама на транспорті Донецьк

Реклама на транспорті Донецьк
Реклама на транспорті Донецьк2017-01-07T17:40:12+02:00

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА ТРАНСПОРТІ

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусах

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутках

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на трамваях

Реклама на трамваях

Реклама на автотранспорті

Легковий транспорт

Реклама на вантажному транспорті

Грузовой транспорт

ВСЬОГО ЗАБРЕНДУВАЛАСЯ ТРАНСПОРТУ C 1991 РОКУ

  НАШИМИ КЛІЄНТАМИ ВЖЕ СТАЛИ ПОНАД 700 КОМПАНІЙ

  Реклама на автобусах, тролейбусах, маршрутках, трамваях, авто

  Реклама на транспорті в місті Донецьк – найбільшому, індустріальному місті сходу країни, високо затребувана, як рекламодавцями Донецька і Донецької області, так і іншими всеукраїнськими рекламодавцями при проведенні рекламних заходів на транспорті. Незважаючи на те, що Донецьк п’ятий за величиною населення місто України (понад 1 млн. чол.) важко переоцінити рекламу на транспорті з точки зору її ефективності роботи в цьому регіоні.
  Початок формування ринку донецької транспортної реклами припадає на 1991 рік. У цей час компанія PRIISK GROUP здійснювала перші роботи з брендінгу транспорту своїх клієнтів, як в Донецьку, так і в інших містах країни.

  У 1991-1992 роках, за програмами виготовлення реклами на транспорті корпоративному, тобто транспорті компаній, як в Донецьку, так і в Києві та в найбільших українських містах ми вже проводили одночасно такі роботи. Вже до 1993 року реклама на транспорті в Донецьку отримала активний розвиток в першу чергу тому, що цей вид реклами був і залишається найбільш ефективним і недорогим видом донесення інформації до споживача, як за показниками впізнаваності продукції, так і інструменту збільшує продажу (див. банер справа «Ефективність реклами на транспорті в цифрах», а також докладно про рекламу на фірмовому приватному транспорті в розділі «Реклама на корпоративному транспорті»).

  Перші масштабні інтервенції всеукраїнських рекламодавців по рекламі на транспорті в Донецьку компанія PRIISK почала проводити на поширеному тоді носії реклами, як автофургони, типу «Продукти». Такі машини на початку дев’яностих централізовано розвозили молочну, хлібну, лікеро-горілчану та іншу продукцію в магазини Донецька. Десятки «газонів» перефарбованих в червоний колір (ТМ West) «від світанку до заходу» «покривали» рекламою на транспорті основні райони Донецька, такі як Моспіно, Ларине, Гришки, Жовтневе, Темрюк, Павлоградське, Вербова, Балка, Бирюки, Андріївка, Михайлівське, Новгородське та ін.

  Донецький ринок реклами на транспорті брав активну участь у формуванні ринку реклами на маршрутних автобусах. Саме такий носій з’явився в таксопарках Донецька був активно затребуваний рекламодавцями PRIISK GROUP за таким торговим маркам, як Lipton, Меркс, Timotei, Galla, Shandy, Onlyyou та ін (див. фото робіт і докладний опис носія реклами у розділі «Реклама на маршрутних атобусах»). Три бренду Galla, Shandy, Onlyyou з’явилися на вулицях Донецька в рамках всеукраїнської рекламної програми на 500 одиницях транспорту, яку проводила компанія PRIISK в 45 містах України. Ще тоді, в середині дев’яностих такий проект по Україні був виконаний нами за 28 днів завдяки чітко спланованій роботі відділу виробництва та виконавців художників-поклейщиков, в координації з автопідприємствами – власниками транспорту, з якими PRIISK пов’язують прямі господарські договори, виключаючи посередників.

  Такими принципами роботи по рекламі на транспорті в Донецьку та в інших містах України ми керуємося, як при виготовленні реклами на корпоративному транспорті так і на громадському, в першу чергу при виробництві і розміщенні в Донецьку реклами на маршрутних транспортних автобусах. Прямі господарські договори на оренду рухомого складу під рекламу р. Донецьк, свої виконавці, власне широкоформатне друкарське обладнання для друку на самоклеющей плівці – все це ставить показники конкурентності нашого підприємства на найвищий рівень. Якщо до цього додати прямі поставки самоклеющих вінілових плівок (СВП) з-за кордону різних виробників і, в першу чергу, СВП виробництва 3М (USA), які PRIISK GROUP представляє на правах офіційного дистриб’ютора комерційної графіки в Україні, то проглядається повний комплекс, який тільки можливий при виготовленні та розміщенні реклами на транспорті в Донецьку і інших містах країни. Не дивно, що в площині офіційних тендерів проводяться донецькими рекламодавцями на транспорті, показники ціни і гарантії компанії PRIISK частіше виявляються конкурентнішим, ніж пропозиції інших локальних операторів транспортної реклами р. в Донецьку.

  З актуальних на сьогодні ефективних засобів «покриття» міста Донецьк рекламою на громадському транспорті, важливу роль, в першу чергу, грають маршрутні автобуси (маршрутки), типу Богдан, ПАЗ і т. п. (Докладно про носії реклами і фото робіт дивіться у розділі «Реклама на маршрутних автобусах»). Ефективність такого формату в порівнянні з муніципальними форматами, типу тролейбус, автобус, трамвай очевидна навіть якщо брати тільки показники середнього виходу в місяць 29-30 днів і 19-20 відповідно. Більш цього, кожен донецький автовласник знає наскільки водії «маршруток» активні при пересуванні по місту. Коефіцієнт швидкості проходження по маршруту набагато вище, ніж у муніципального тролейбуса, наприклад. Звідси ефективність реклами на транспорті в Донецьку, як і в інших містах на маршрутному автобусі вище за рахунок більшої кількості повторних контактів.

  Не можна не брати до уваги також високі показники реклами на транспорті в Донецьку, такому, як муніципальний тролейбус, трамвай або автобус (Докладно інформація про носії та фото робіт у розділах «Реклама на тролейбусах», «Реклама на автобусах», «Реклама на трамваях»). У випадку з виготовленням реклами на транспорті в Донецьку на рухомому транспорті муніципальної власності необхідно, крім витрат на матеріали (СВП) і роботу передбачати додаткові витрати на фарбування одиниці транспорту і повернення, шляхом перефарбовування в паспортний колір по закінченню експонування реклами.

  Наш відділ дизайну при розміщенні реклами по рекламі на транспорті в Донецьку за нульовою вартістю зможе як розробити майбутній дизайн реклами, так і адаптувати його на різні види і типи транспорту. З 1991 року більш ніж на 40 тис. одиниць транспорту нашою компанією була розміщена реклама, як в Донецьку, так і в 52 містах України.

  Крім виготовлення та розміщення реклами на транспорті (корпоративному, приватному, суспільному), компанія PRIISK виготовляє рекламу на легкових таксі, кораблях річкового і морського пароплавства, канатних дорогах, літаках, відповідно, не тільки в Донецьку, але і в п’ятдесяти двох містах країни, де присутні такі носії транзитної реклами. Оформлення плівками (СВП) з рекламою вітрин, холодильного обладнання брендування, малих торгових форм (МАФ) виробництво реклами в інтер’єрі, розміщення і виготовлення підлогової графіки в торгових мережевих маркетах, виготовлення конструкцій з тенту (PVH) і автотентирование з елементами реклами замовника – все у нас в рамках одного підприємства (читайте детальніше в розділі «зовнішня реклама» та у відповідних розділах).

  Загальний розділ AVTO DRESS CODE (ADC) буде цікавий донецьким рекламодавцям і замовникам автостайлинга з обклеюванням плівками CARBON (імітують структуру вуглеволокна) матовими, кольоровими і чорними плівками. Винилография з фактурами «камуфляж» завжди затребувана у любителів полювання, як в Донецьку, так і в донецькій області.

  Більш детально про рекламу на транспорті в Донецьку та в інших містах України читайте у відповідних розділах сайту «Реклама на транспорті».
  Про всі можливості PRIISK GROUP в рекламі і не тільки на головній сторінці сайту.

  Дізнатися вартість

  Узнать стоимость