Рекорд швидкості брендингу

Рекорд швидкості брендингу
Встановлений рекорд швидкості брендингу в рекламі на транспорті – 380 одиниць транспорту через 14 днів!

У 2008 році, після тендеру, проведеного компанією ВВН, який виграла група компаній PRIISK завдання стояло не зовсім звичайна. – Необхідно було в найкоротші терміни здійснити виготовлення та нанесення рекламного іміджу на 380 одиниць транспорту Замовника в «найкоротші терміни». Показники PRIISK GROUP, представлені на тендер, не залишили шансів для інших претендентів по показникам: ціна і якість повнокольорового друку. Ми знаємо, що маємо кращим широкоформатним принтером, «вбиває» своєю якістю друку жорстким сольвентом для зовнішнього застосування, конкуруючі компанії.

Замовник вимагав здійснення цих робіт у стислі терміни. «Вкластися у місячний строк» по роботах пов’язаних з брендінгом не зміг підтвердити, ні один з підрядників беруть участь в тендері.

Нам завжди хотілося приємно дивувати своїх клієнтів не тільки ціною і якістю, але і швидкістю. Швидкому вирішенню такого завдання перешкоджали дві обставини, перша – географія бортовий поверхні «Пежо партнер». Два основних бічних іміджу необхідно було нанести на «вдавленную прессовку», що імітує вікно, причому кут поглиблення був практично дорівнює 90′, і це, зрозуміло, треба було зробити в чотирьох площинах за рахунок термовпайки вінілової плівки. Друге – «розкид» 380-ти таких непростих машин, кожна з яких вимагала «золотих рук» був в 24-х містах України. Забігаючи вперед, ми безумовно планували самі для себе виконати ці роботи швидше, але тоді і припустити не могли, що з заявленого місячного терміну, вже тоді походять на фантастику, завдяки наявності відповідних приміщень у цих містах, чіткої організаційної роботи відділу виробництва і «золотих рук» PRIISK GROUP, строк виконання робіт було зменшено вдвічі і становив 14 днів. Шкода, що не встигли процедурно підготуватися і не вписали українську сходинку рекордів у світову книгу рекордів Гіннеса. Наступного разу це обов’язково зробимо.

2015-02-17T13:36:24+02:00